با حفظ مواضع انتقادی حزب اراده ملت درچارچوب جریان اصلاحات فعالیت می‌کند
نسخه چاپی

سومین نشست اعضای ارشد حزب اراده ملت(پلنوم) برگزار شد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی حزب اراده ملت ایران، سومین نشست اعضای ارشد حزب اراده ملت با حضور دبیرکل، اعضای شورای مرکزی و دبیران استانی از سراسر کشور به مدت دو روز در تهران برگزار شد.
این نشست که با دستور جلسه تعیین راهبردهای حزب اراده ملت در ارتباط با جریانات سیاسی کشور و انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی برگزارشد، پس از بحث و بررسی های لازم در دو دوره رای گیری از اعضای حاضر تصمیم بر آن شد که این حزب ضمن حفظ استقلال و هویت تشکیلاتی و تاکید بر مواضع انتقادی خود از رفتارهای غلط گذشته و شکایت از انحصار طلبی ها، در قالب ساختارها و سازوکارهای جریان اصلاحات به نقش آفرینی بپردازد.این تصمیم همراه با رویکردهای حکمرانی حزبی یعنی حمایت از کاندیدای حزبی و احزاب همسو خواهد بود.
حزب اراده ملت ایران معتقد است عدم پاسخگویی و شفافیت در جریان لیست امید بزرگترین نقطه ضعف این لیست بود که بهترین راه حل آن حزبی شدن کنش های سیاسی، از جمله پیوند دقیق نظام انتخاباتی با نظام حزبی است.

در ادامه این نشست دو روزه دبیران استانی حزب اراده ملت ایران، کمیته بانوان و شاخه جوانان حزب نیز به ارائه عملکرد خود طی شش ماه گذشته پرداختند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری