دبیر حامای گلستان:نقش احزاب در انتخابات پیش رو باید پر رنگ تر باشد
نسخه چاپی

شانزدهمین جلسه حزب اراده ملت شعبه استان گلستان برگزارشد.

شانزدهمین جلسه حزب اراده ملت شعبه استان گلستان برگزارشد. 

به گزارش حامانیوز در این نشست ابتدا شریفی دبیرحزب اراده ملت گلستان با اشاره به نزدیک شدن به زمان ثبت نام کاندیدا های مجلس گزارشی اجمالی از وضعیت استان را تشریح کردند. 
در بخش دیگر وی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور گفت : تصور میکنم نبود احزاب قوی بار دیگر نمود پیدا کرد. یکی از وظایف احزاب پیگیری مطالبات مردم است که باید در فضایی مناسب انجام شود. 
وی افزود : احزاب بعنوان یکی از ارکان جامعه مدنی باید بازگو کننده خواسته های بحق مردم باشند . وقتی مردم در خصوص گرانی، فساد ، بیکاری و تنگناهای معیشتی مردم نقد دارند ، باید بتوانند در بستری مناسب آنرا بیان کنند و اینها ضرورت توجه به احزاب را بار دیگر عیان میکند که لازم است مسئولین ذیربط تدابیر لازم را در این خصوص بکارگیرند.
 در ادامه این نشست شریفی دبیرحزب اراده ملت گلستان از حضور فعال و تاثیرگذار اعضاء محترم حزب در همایش خانه احزاب که در گرگان برگزار شده بود تشکر و قدردانی کرد. وی گفت : فعالیت خوب و مسئولانه شما نشان از درک بالا و توجه شما به فعالیتهای حزبی است و این امر انگیزه ما را بالاتر میبرد . موفقیت های حاصله حاما نتیجه تلاش یکایک شما هموندان است.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری