حکیمی پور: اصلاح طلبی برند نیست که به نام کسی ثبت شده باشد
نسخه چاپی

حکیمی پور در حسینیه ارشاد واقع در منطقه 17 تهران سخنرانی کرد.

احمد حکیمی پور، عضو شورای شهر چهارم در تهران و دبیرکل حزب اراده ملت ایران، شب گذشته در آخرین ساعات قانونی تبلیغات با حضور در حسینیه ارشاد واقع در منطقه نعمت آباد تهران، با اهالی منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

حکیمی پور در این دیدار گفت:«من به عنوان نماینده شما در شورای شهر هزینه برخورد با فساد را داده ام و اکنون به دلیل افشای ماجرای املاک نجومی با شکایت برخی از اعضای شورای شهر رو به رو شده ام. با این همه، معتقدم اکنون این دوستان ما هستند که به ما ضربه می زنند و نه دشمنان ما.»

وی ادامه داد:«ما املاک نجومی را به عنوان پرونده فسادی که در آن شهرداری به برخی افراد خاص در تهران ملک می داد، افشا کردیم. فساد ریشه نظام را تهدید می کند و ما با همه انواع فساد در همه جریان ها مخالفیم و این را بدانید که اگر قصد ما سیاسی کاری بود هیچ وقت به افشای فساد دست نمی زدیم. من و امثال آقایان تندگویان، حقانی و سرخو با فساد در هر جریانی مخالفیم.»

حکیمی پور درباره اختلافت بر سر ارائه لیست واحد انتخابات شوراها هم گفت:«ما اصلاح طلب هستیم اما وای بر اصلاح طلبی که برخورد حذفی با نمایندگانش در شورای شهر کرد. اصلاح طلبی یک برند نیست که به نام کسی ثبت شده باشد، بلکه ویژگی هایی دارد مانند ساده زیستی، شفافیت و پاکدستی. ما برای تداوم این راه و رفع بهتر مشکلات تهران نیازمند فتح شورای شهر هستیم و برای رسیدن به این هدف باید گروه و تیم اصلاح طلبان را به شورا بفرستیم. شما باید از نمایندگان خودتان در شورای شهر مطالبه داشته باشید و پیگیر رایتان باشید.»

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری