اطلاعیه روابط عمومی حزب اراده ملت ایران به مناسبت حماسه شکوهمند ملت ایران در انتخابات ۹۶
نسخه چاپی

پیروزی بر ملت ایران مبارک!

روابط عمومی حزب اراده ملت ایران (حاما) پیروزی دکتر حسن روحانی را که تفسیری جز عزم راسخ و اراده ملت ایران برای نگهداشتِ مسیر تدبیر و  مردمسالاری نداشت، به مردم شریف و محترم ایرانِ عزیزمان تبریک و تهنیت می‌گوید.

این پیروزی در شرایط کنونی از نظر سیاسی در راستای فراهم آمدن فرصتی دوباره جهت نهادینه کردن مسیر عقلانیت، امید و اعتدال ضرورتی اجتناب ناپذیر بود. اکنون که با توجه به معادلات  جدید سیاسی شکل گرفته در کشورهای خاورمیانه، اروپا و آمریکا بیش از هر زمان دیگری به مولفه‌های تعامل‌گرایانه، صلح‌طلبانه و بشردوستانه در ساختارهای سیاسی و اجتماعی جهان نیازمندیم، خاضعانه تحسین‌ خود را نثار ملت آگاه و بیدار ایران می کنیم که این ضرورت تاریخی را به روشنی درک نمودند و کنش مناسب را در زمان حسّاس انتخابات برای رهنمون ساختن  کشور به این مسیر بروز دادند.

لذا حزب اراده ملت ایران این حضور شکوه‌مندانه را به فال نیک گرفته، انتظار دارد دولت دکتر حسن روحانی با اقتدار و جدّیتِ هرچه بیشتر مطالبات تمامی اقشار جامعه به ویژه اقشار متوسط و مزدبگیر را در اولویت برنامه‌های خویش قرار دهد و از این فرصت 4 ساله طلایی که ملّت ایران به وجود آورده، به نحو احسن بهره بگیرد. در عین حال از دولت انتظار می‌رود با برنامه مدوّن و فراگیر در باب نیاز‌های کشور و عملکرد دولت به روشنگری و آگاه سازی در سراسر کشور و در دورترین نقاط ایران بپردازد تا امکان تبلیغات عوام‌فریبانه و برداشت‌های انحرافی و ناصواب از اقدامات دولت توسط جریانات و گروه‌های مختلف، جلوگیری به  عمل آید و در هر بزنگاهی مجبور نباشیم از سرِ اضطرار و با عجله به تبیین حقیقت برای شهروندان بپردازیم. حزب اراده ملت ایران تلاش دارد در قالب یک تشکل سیاسی همچون گذشته به تبیین وضعیت و الزامات به شکل عمومی اهتمام ورزیده و حق دیدبانی عملکرد دولت و پیگیری مطالبات مردم  از دولت را برای خود محفوظ می داند.

حزب اراده ملت ایران امیدوار است نهادهای مرجع، رسانه‌های ملی و نهادهای قدرت، پیام ملت ایران را مورد تامل قرار داده و با توجه به ضرورتهای اجتماعی و سیاسی  فعلی در کشور، به اصلاح و بازنگری در ساختارها و فرایندها و مناسبات حاکم بپردازند.

در پایان از تمامی جریانات سیاسی اصلاح‌طلب، اصولگرا و معتدل که در قالب احزاب به فعالیت‌های انتخاباتی و ستادی وارد شدند و صادقانه تلاش کردند سپهر سیاسی کشور را به سوی تحزب پیش ببرند، قدردانی می‌کنیم و آرزو داریم از این پس ضمن حمایت دولت از تحزب و  شکل گیری هسته های جامعه مدنی و در نتیجه، توسعه سیاسی  کشور که  از سوی دولت­های بعد از دولت اصلاحات مغفول مانده، با جایگزینی رویکرد ایجابی به جای رویکرد سلبی در سطح جامعه، سرنوشت انتخابات در سایه احزاب و تشکل‌های مدنی، رقم بخورد.

روابط عمومی حزب اراده ملت ایران 

1396/02/30


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری