انتقاد حکیمی‌پور از ترک مسوولیت برخی مدیران شهرداری
نسخه چاپی

حاما نیوز- حکیمی پور در تذکر پیش از دستور خود نسبت به ترک مسوولیت برخی مدیران انتقاد کرد.

 

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از ترک مسئولیت تعدادی از مدیران شهرداری گفت: باخبر شدیم شهرداری قصد دارد یک باشگاه .سوارکاری در خیابان دماوند را بابت بدهی‌هایش به یک پیمانکار آن هم به قیمت بسیار نازل واگذار کند.

به گزارش حاما نیوزاحمد حکیمی‌پور صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و چهل و هفتمین جلسه شورای شهر تهران مبنی بر اینکه خبرهایی به گوش رسیده است که برخی از مدیران ارشد شهرداری مسوولیت خود را ترک کرده و تودیع می‌شوند، گفت: لازم است شهرداری تغییر و تحولات را نگه دارد تا مدیریت بعدی بر سر کار بیاید و این دو ماه را نیز باید مدیران شهری کار کنند تا کار شهر بر زمین نماند.

وی با بیان اینکه نباید به دلیل رفتن مدیران، سیستم شهرداری فشل شود، گفت: متاسفانه باخبر شدیم شهرداری قصد دارد یک باشگاه سوارکاری در خیابان دماوند را بابت بدهی‌هایش به یک پیمانکار آن هم به قیمت بسیار نازل واگذار کند که باید شورا در این زمینه تصمیم دقیقه نود بگیرد.

وی همچنین در تذکر دیگری به پرونده ای در رابطه با باشگاه سواركاري به نام سمند در خيابان دماوند اشاره کرد كه با قيمت نازل در حال فروش هست .وی درخواست کرد تا مانع از این اقدام بشوند تا يكي از سرمايه هاي شهر بابت تهاتر به فروش نرود.

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری