برگزاری مراسم افطاری حزب اراده ملت ایران
نسخه چاپی

گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم منصور مولودپور دبیر فقید حزب در شعبه ارومیه

مراسم گرامی داشت یاد  مرحوم منصور مولودپور دبیر پرتلاش حب در شعبه ارومه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و با حضور اعضای کادر حزب و شورای سیاستگذاری، هیات بازرسی و هیات داوری، و نیز جمعی از فعالین سیاسی برگزار شد.

 

در این جلسه در ابتدا دکتر فرهانچی رئیس کمیته تشکیلات حاما ضمن یادآوری ضرورت توجه به تشکیلات بر اهمیت استفاده از فرصت دوساله ی آتی تا انتخابات بعدی، برای توانمند سازی تشکیلاتی تأکید کرد.

در ادامه،روح الله کلانتری دبیر دبیر شعبه گرگان به ایراد سخنرانی و گزارش عملکرد حزب در شعبه گرگان پرداخت و با ذکر این نکته که انتخابات ریاست جمهوری انتخاب بین اخلاق بود و بی اخلاقی، آزادی بود بر محدودیت، عقلانیت بود بر استبداد، تأکید کرد امید.اریم در کابینه دولت دوازدهم اصل اصلاحات رعایت شود.

همچنین، میرزایی دبیر شعبه آزادشهر با یاد کردن از تلاش های دبیر کل حزب، از زحمات و همراهی ایشان تشکر کرد. همچنین در ادامه، ضمن ارائه تحلیلی از شرایط سیاسی منطقه، آل سعود را فریب خورده دانست .

اسفندیار دهقان دبیر شعبه مرودشت نیز ضمن ابراز تأثر از درگذشت ناگهانی مرحوم مولودپور انتقاداتی درون تشکیلاتی را از عملکرد حزب مطرح کرد و آمادگی شعبه مرودشت برای گام برداشتن در جهت حل مشکلات را اعلام کرد.. 

در ادامه ی مراسم، دکتر حکیمی پور دبیر کل حاما ضمن تسلیت به علت درگذشت آقای مولودپور افزود: مرحوم مولودپور جزو اعضای پر تلاش و توانمند حزب بود که نبود ایشان به شدت احساس میشود.

در پایان مراسم و پیش از صرف افطار، از سوی دبیرکل، قائم مقام و رئیس ستاد انتخاباتی حزب، از تعدادی از فعالان ستاد انتخاباتی حزب  تقدیر به عمل آمد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
     
  افشین فرهانچی  
  ممنون از عکسهای مراسم

 


پاسخ سردبیر:

 
 
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری