آموزش شادکامی و موفقیت
نسخه چاپی

کمیته زنان حزب اراده ملت ایران شعبه همدان

روز چهارشنبه 28 تیرماه 96 نخستین جلسه آموزشی شادکامی و موفقیت در دفتر حزب اراده ملت ایران شعبه همدان به همت کمیته زنان این شعبه برگزار گردید. این برنامه با حضور 50 نفر از میهمانان ارجمند و با سخنرانی سرکار خانم عبدلی و همکاری همراهان ایشان صورت گرفت. قرار است این نشست‌ها با تولی‌گری کمیته زنان حامای همدان و با مدیریت فهیمه سازمند مسئول این کمیته ادامه داشته باشد.

نظر به اهمیت شادکامی در میزان رضایتمندی و کامیابی و شکوفایی افراد و از سوی دیگر نیاز جامعه امروز ایران به شادکامی با توجه به کسب رتبه‌های نخست افسردگی در رتبه‌بندی جهانی، کمیته زنان حامای همدان که تمرکز برنامه‌هایش را بر اجرا و برگزاری نشست‌های فرهنگی اجتماعی گذاشته است، پیشنهاددهنده و مجری این سلسله از نشست‌ها و برنامه‌های مشابه گردیده است. در برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی این کمیته ورود برای عموم آزاد است.

علیرغم افزایش میزان رفاه و دستیابی بشر به دانش و تکنولوژی در دهه‌های اخیر، میزان شادکامی بطور جهانی با کاهش همراه بوده است. برخلاف باور رایج این شادی است که موفقیت را برای افراد رقم میزند، نه موفقیت شادی را. ما روی بخش قابل توجهی از شادزیستن خویش کنترل داریم و میتوانیم با انتخاب‌هایی که منجر به افزایش میزان شادی و کاهش میزان اندوه ما می‌گردد، شادکامی و سپس موفقیت را برای خویش متصور باشیم. تفسیر وقایع و شرایط پیرامونی ما، چند ده برابر خودِ آنها بر روان و احساسات ما تاثیر میگذارند.

سخنرانی کارشناس محترم برنامه حول محورهایی چون موارد زیر گذشت:

آیا باید در حال زندگی کنیم یا گذشته و آینده؟

در شرایط و موقعیت های بدبینانه چه کنیم؟

آیا کنترل کردن فرزندان و عزیزانمان با قصد رفع نگرانی‌ها نتیجه‌بخش است؟

در هر ارتباط کلامی با دیگران، پیش از هر سخنی چه مهمی را در ذهن خود مرور کنیم؟

اساسا ما برای رفع چه نوع نیازهایی دست به بروز رفتار یا گفتاری می‎زنیم؟

پاسخ به این پرسشها و بسیاری از نکات نغز و دقیق دیگر، محتوای برنامه آموزشی روانشناسانه کمیته زنان حامای همدان بود.

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
     
  اعظم بهمنی  
  با سلام جهت پیوستن به کمیته بانوان حامای استان همدان چه اقدامی لازم است بنده مدرس دانشگاه در رشته حقوق هستم و در این رابطه میتوانم همکاری داشته باشم.

 


پاسخ سردبیر:

 
با پوزش از تاخیر در پاسخ لطفا با شماه تلفن 09183138190 تماس بگیرید. سپاس
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری