حاما مركز ثقل اصلاحات در استان خواهد بود
نسخه چاپی

محمدجواد کشاورزی دبیر حزب اراده ملت شاخه استان فارس

دبیر حزب اراده ملت شاخه استان فارس گفت:استان فارس دارای تنوع قومیتی مختلفی است و با این وجود هیچگاه شاهد اختلاف قومیتی در استان نبودیم ولي به دلیل وسعت استان فضای سیاسی همگنی نداریم و در تلاش هستیم جایگاه حزب اراده ملت ایران را براي تقويت انسجام جريان اصلاحات پررنگ كنيم . 
کشاورزی  با اشاره به انتخاب مسولان کمیته حزب افزود : در ابتدا براي تقويت ساختار و جايگاه حزب به دنبال محقق کردن مانفیست حزبی و فکری اراده ملت هستیم و با انتخاب افراد شایسته برای کمیته های مربوطه سعي بر آن داریم با تکیه بر خرد جمعی  واستفاده از ظرفیت  های موجود  در پیش برد آرمان های حزب اراده ملت ایران در استان گام های مهم و تاثیر گذار برداریم .
وی تصریح کرد :دوازده نفر برای کمیته های مختلف انتخاب شده اند و هر کمیته برنامه های مشخص خود را پیگیری خواهد نمود و به زودی گزارش عملکرد کمیته ها اعلام خواهد شد.
کشاورزی در ادامه تاکید کرد:یکی از برنامه های پیش روی ما هماهنگی با شوارای سیاست گذاری اصلاحات در استان بوده و در تلاش خواهیم بود  که تمام  سی شهرستان استان فارس را که هم اکنون  یازده شهرستان ان فعال است  با شناسایی و انتخاب  و رایزنی  با افراد ذی نفوذ در هر شهرستان فعال نمایم می توان این گونه بیان کرد که گسترش حلقه های شهرستان  اولین ماموریت ما خواهد بود.

لازم به ذکر است اولین جلسه اجرایی حزب اراده ملت در شش مرداد سال جاری در محل حزب اراده ملت ایران در استان فارس برگزار گردید در این جلسه دبیر استان شاخه فارس و ارکان مختلف حزب اراده ملت مشخص شدند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری