خضری:اقتصاد مقاومتی موتور محرک توسعه در کشور است
نسخه چاپی

دبیر استان قزوین گفت مشکلات و کاستی‌های موجود زیبنده انقلاب نیست

به گزارش حامانیوز سید جمال خضری دبیر حزب اراده ملت استان قزوین  در اثناء اولین مجمع عمومی شهرستان قزوین ضمن برشمردن دستاوردهای ارزنده انقلاب از مسئولین خواست در آستانه چهل سالگی انقلاب پیروزی‌ها و ناکامیها را بدون کم و کاست با مردم در میان بگذارند. چرا که مردم به حدی از رشد و آگاهی رسیده اند که سره را از ناسره تشخیص داده و قضاوت کنند. 

سیدجمال خضری گفت مشکلات و کاستی‌های موجود زیبنده انقلابی که به دست صالحین رخ داده است نبوده و بایستی چاره اندیشیده شود.

وی پرداختن به تولید، کشاورزی و صنعت گردشگری را در شرایط فعلی راه گشا و موتور محرک توسعه دانست و از مسئولین خواست بیش از پیش به استقلال و خودکفایی کشور بيانديشند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به پر هزینه بودن فعالیت‌های سیاسی اشاره و خطاب به نماینده محترم فرمانداری یادآور شد دستگاه‌های متولی امور سیاسی بایستی زمینه فعالیت‌های سیاسی را هموارتر سازند.

این فعال سیاسی با اشاره به حدیث شریف نبوی "مَنْ أَصْبَحَ لم یَهْتَمَّ بِأُمورِ الْمُسْلمینَ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ" گفت ما به استناد همین حدیث‌ شریف  نمی توانیم به امور همنوعان خود بی تفاوت باشیم

خضری گفت اینکه برخی افراد به ویژه جوانان عنوان می کنند به امور سیاسی علاقمند نیستند سخن پسندیده ای نبوده و به معنی بی تفاوتی به سرنوشت خود و هم نوع خود می باشد.

وی گفت حزب متبوعش در مقیاس شهرستانی، استانی و حتی کشوری برای مدیریت بهتر امور برنامه داشته و امیدواریم با سوق دادن انتخابات از شکل فردی به حزبی بتوانیم شاهد مدیریت کشور بر اساس برنامه باشیم.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری