تشکیل جلسه حامای مرودشت حول محور انتخابات مجلس/دهقان ناصر آبادی:با آمادگی کامل وارد انتخابات می شویم
نسخه چاپی

جلسه هم اندیشی احزاب اصلاح طلب شهرستان مرودشت به میزبانی حاما برگزار شد.

به گزارش حامانیوز جلسه هم اندیشی احزاب اراده ملت ایران ، خانه کارگر ، حزب اسلامی کار و حزب ندای ایرانیان شعب مرودشت پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی در دفتر حزب اراده ملت برگزار شد. در ابتدای این جلسه اسفندیار دهقان ناصرآبادی دبیر حامای مرودشت در سخنانی با اشاره به فعالیت شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان مرودشت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی که به نتیجه مناسبی منجر نشد و در نهایت نتیجه انتخابات به نفع اصولگرایان شد گفت: حزب اراده ملت ایران از هم اکنون برنامه ریزی لازم برای انتخاب کاندیدای مناسب هماهنگ با گفتمان اصلاح طلبی را پیگیری میکند و همه افرادی که اعلام کاندیداتوری در سطح شهرستان کرده اند میتوانند در جلسه حزب اراده ملت شوند و دیدگاههای خودشان را مطرح و با دیدگاههای اعضای حاما آشنا شوند تا مسیر انتخاب کاندیدای مناسب به صورت اصولی طی شود.
در ادامه جلسه نورعلی عباسی دبیر خانه کارگر تشکیلات شهرستان مرودشت نیز پیرامون انتظارات جامعه کارگری از نماینده شهرستان در هر دوره از انتخابات مطالبی رابیان نمود.
حجت الاسلام جعفر نامدار از اصلاح طلبان شهرستان نیز پیرامون شرایط کاندایدای مناسب جهت اعلام حمایت احزاب اصلاح طلب مطالبی رابیان نمود و گفت : اگر کاندیدی نمی تواند علنا خود را اصلاح طلب بداند نباید انتظار حمایت از احزاب اصلاح طلب شهرستان داشته باشد.
دکتر محمد حسن معصوم زاده از اصلاح طلبان شهرستان مرودشت نیز در خصوص حضور افرادی که پایگاه اجتماعی لازم را ندارند ولی داوطلب انتخابات میشوند و باعث تشتت آرا میگردند توضیحاتی را ارائه نمود.
دکتر سید مهدی مرادی دبیر حزب اسلامی کار شعبه مرودشت نیز  در سخنانی در خصوص راهکارهای مبارزه با بیکاری در شهرستان صحبت نمود.
حاج حسین زارع از اعضای شورای مرکزی حامای مرودشت هم در سخنان کوتاهی پیرامون فضای انتخاباتی موجود شهرستان مطالبی را بیان نمود.
در پایان جلسه پذیرایی شام به میزبانی حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت انجام پذیرفت .
در شهرستان مرودشت برای انتخابات آینده مجلس تاکنون ۱۸ کاندیدا مشغول فعالیت زودرس هستند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری