دبیر شعبه حامای گلستان:تلاش میکنیم در هر شش حوزه انتخابیه حضوری فعال داشته باشیم
نسخه چاپی

چهاردهمین جلسه حزب اراده ملت گلستان در سال جاری در محل دفتر این حزب برگزارشد.

به گزارش حامانیوز  چهاردهمین جلسه حزب اراده ملت گلستان در سال جاری عصر روز یکشنبه در محل دفتر این حزب برگزارشد. 
در این نشست ابتدا شریفی دبیرحزب اراده ملت گلستان گزارشی در خصوص شورای سیاستگذاری و شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب ارائه کردند.
وی افزود : همانطور که قبلاً تصمیم گرفته بودیم ستاد انتخاباتی حزب با هماهنگی مسئول ستاد انتخابات کشوری حزب جناب دکتر مختاری، فعالیت خود را آغاز میکند. بر همین اساس تلاش میکنیم در هر ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان حضوری فعال و تاثیرگذار داشته باشیم . از این رو از همه هموندان عزیز تقاضا دارم همانطور که تا امروز با فعالیت خود موجب رشد و اعتلای مجموعه بودند در این بخش نیز تلاشی مضاعف در جهت اهداف عالیه حزب داشته باشند. 
شریفی گفت : ما بعنوان فعالان این عرصه باید دقت کنیم کسانی را معرفی و حمایت کنیم که درک درستی از وظیفه نمایندگی مردم داشته باشند و نسبت به وظایف قوه مقننه آگاه باشند. ای چه بسا اگر نمایندگان مجلس در ادوار مختلف وظایف خود را به درستی انجام میدادند بخشی از مشکلات امروز ما کاهش می یافت.
 در این جلسه سرکار خانم ربانی مسئول کمیته دانشجویی شاخه جوانان مهمان حامای گلستان بودند. خانم ربانی در این نشست ضمن ارائه گزارش فعالیتهای انجام شده در کمیته دانشجویی کشور در مورد نحوه عضو گیری و برنامه های آینده این کمیته توضیح دادند.    

خانم ربانی در ادامه گفت :
نکته حائز اهمیتی که نظرم را بسیار جلب کرد جوانگرایی و استفاده از نیروهای جوان در کادرسازی ها بود و اعتماد کردن به این قشر،سخنان جناب شریفی را کمتراین روزها میشنویم که خود انرژی مثبتی بود که مسیرهای پیش رو را هموارتر میکند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری