دیدار نوروزی حزب اراده ملت ایران برگزار شد+عکس
نسخه چاپی

 

به گزارش روابط عمومی حاما ،عصر روز دوشنبه 17/1/94 دیدار نوروزی اعضای حزب اراده ملت ایران با حضور دبیر کل،،قائم‌مقام نماینده حزب در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ،شورای سیاست‌گذاری و برخی دبیران استان‌ها در دفتر مرکزی این حزب برگزار گردید.

در این دیدار اعضاء حزب ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت‌های حزب در این سال ،حصول تفاهم هسته‌ای بین ایران و کشورهای 1+5 را نقطه عطفی در روابط سیاسی دیپلماتیک ایران در منطقه و جهان خواندند و خرسندی خود را دراین‌باره ابراز نمودند ابراز نمودند.

در بخشی از این دیدار  احمد حکیمی پوردبیر کل حاما با اشاره به نکاتی چند در خصوص رویدادهای مهم سیاسی پیش رو به‌ویژه انتخابات مهم مجلس دهم از اعضاء حزب خواست تا با تلاش و جدیت هر چه بیشتر در مسیر مأموریت‌های تعریف‌شده حزب گام بردارند.مأموریت‌هایی که قطعنامه پایانی هفتمین کنگره ملی بر دوش آن‌ها نهاده است که اهم آن‌ها ایجاد توازن جنسی در حزب و احیاء شاخه جوانان و دانشجویان و توسعه استانی حزب و نیز حضور مؤثر در انتخابات مجلس دهم همراه با جریان اصلاحات همسو با منافع ملی است.

در پایان این نشست حکیمی پور با اشاره به اینکه شادمانی و خرسندی حزب درگرو شادمانی آحاد مردم کشور است با آرزوی سالی پربرکت برای ملت ایران به جلسه خاتمه داد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری