اولین مجمع عمومی حزب اراده ملت دفتر تاکستان برگزار شد
نسخه چاپی

اولین مجمع عمومی حامای تاکستان با حضور نماینده فرماندار،و اکثریت اعضا برگزار شد

به گزارش حامانیوز روز پنج شنبه اولین مجمع عمومی حزب اراده ملت (حاما) دفتر شهرستان تاکستان با حضور اکثریت اعضاء، نماینده حزب، نماینده فرمانداری شهرستان تاکستان و مدعوین در دفتر حزب تشکیل شد.

در این جلسه ابتداء سید جمال خضری دبیر استان قزوین ضمن خوشامدگویی محضر اعضاء و مهمانان بویژه نماینده محترم فرمانداری تاکستان، به تاریخچه تشکیل حزب اراده ملت ایران در استان قزوین پرداخت و گزارشی از اقدامات صورت گرفته و تشریح برنامه های آتی حزب پرداخت. 

آقای جولاده نیکو دبیر حزب اسلامی کار استان قزوین دیگر سخنران این مراسم بود که به همکاری بین احزاب تأکید و ابراز امیدواری کرد با ورود احزاب به عرصه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی شاهد شکوفایی بیشتر احزاب باشیم.

آقای همایون رحمانی نماینده فرمانداری شهرستان تاکستان نیز طی سخنانی احزاب را در روشنگری بیشتر عامه مردم بسیار مؤثر دانست و ابراز امیدواری کرد با تأسیس دفتر حزب اراده ملت در شهرستان تاکستان شاهد افزایش روز افزون کمی و کیفی اعضاء و پرداختن بیش از پیش به مسائل فرهنگی باشیم. 

سپس انتخابات هیئت اجرائی و بازرسی حزب در شهرستان تاکستان برگزار و در نتیجه آقایان محسن محمد طاهرخانی، نادر غلامحسینی، عباس محمدی، نعمت اله قهرمانی و ابراهیم آذریون به عنوان اعضاء اصلی و محمد حسن علیمددی و داود غلامحسینی به عنوان اعضاء علی البدل هیئت اجرائی و داود غلامحسینی بازرس اصلی و اکبر قاسمی بازرس علی البدل حزب در شهرستان تاکستان انتخاب گردیدند.

قرائت و تقدیم حکم آقای دکتر حکیمی پور دبیرکل محترم حزب اراده ملت ایران به آقای عباس محمدی دبیر شهرستان تاکستان برنامه پایانی این مراسم بود.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری