برگزاری دیدار نوروزی احزاب اصلاح طلب مرودشت با فرماندار/دهقان ناصرآبادی:اولویت حامای مردودشت حمایت از رونق تولید است
نسخه چاپی

جمعی از اعضای احزاب اصلاح طلب با فرماندار مرودشت دیدار کردند.

به گزارش حامانیوز در ابتدای این دیدار اسفندیار دهقان ناصرآبادی دبیر حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت در سخنانی ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع سال جدید و اعیاد شعبانیه از تلاشهای فرماندار مرودشت طی یک سال گذشته و به ویژه در بحث ستاد مدیریت بحران شهرستان پس از حادثه سیلاب و بارندگی های اخیر تقدیر نمود و افزود : اعضای حزب اراده ملت مرودشت از اقدامات فرمانداری در بحث های اشتغال ، گردشگری و مدیریت آب حمایت خود را اعلام می نمایند.
محمد باقر غلامپور رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان حوزه مرودشت نیز در سخنان خود بر لزوم استفاده از تخصصهای جوانان تحصیل کرده شهرستان تاکید کرد و افزود : مدیران شهرستان باید از پتانسیل نخبگان جوان شهرستان در عرصه های تخصصی بهره مند شوند و فرمانداری حمایت لازم را در این رابطه انجام دهد.
نور علی عباسی دبیر تشکیلات خانه کارگر شهرستان مرودشت نیز در سخنانی بر لزوم توجه به کارگران و بیمه شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی تاکید کرد و افزود : از فرمانداری تقاضا داریم در خصوص استقرار نمایندگی تامین اجتماعی در بخشهای کامفیروز شمالی و جنوبی دستورات لازم را صادر نمایند تا بیمه شدگان به جهت امورات اولیه مثل صدور و یا تمدید دفترچه بیمه و غیره بیش از ۸۰ کیلومتر مسافت را تا مرکز شهرستان طی نکنند.
در ادامه جلسه سایر اعضای حاضر در جلسه نیز پیرامون مسائل و مشکلات شهرستان اعم از جاده های دولت آباد و شمس آباد تخت جمشید و بحث حریم جاده در منطقه رامجرد و نحوه توزیع آب برای کشاورزان و مشکلات پزشک خانواده ، نبود پزشکان متخصص در ایام نوروز در بیمارستان و غیره مطالب خود را بیان نمودند.
در ادامه جلسه مهندس رهام پیکری فرماندار شهرستان مرودشت نیز در سخنانی ضمن عرض تبریک متقابل اعیاد شعبانیه و شروع سال نو به حاضرین در جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در رابطه با مدیریت بحران و اسکان اضطرازی بیش از ۱۵۰۰۰ نفر مسافران نوروزی گرفتار در بحران سیل در اماکن مختلف شهرستان گفت : با اقدامات انجام شده از ورود حجم زیادی از سیلاب به شهر مرودشت جلوگیری به عمل آمد که از تلاش تمامی دست اندرکاران تشکر میکنم.
پیکری ادامه داد : در رابطه با جذب سرمایه گذار و راه اندازی کارخانه آزمایش با خط تولید خودرو و کمباین مذاکرات خوبی با همکاری بانک ملت انجام شده و مراحل پایانی را طی می کند.
در ادامه جلسه هدیه ای به رسم یادبود از سوی حزب اراده ملت به فرماندار شهرستان اعطا گردید.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری