جلسه شورای سیاستگذاری حامای قم برگزار شد/شفائی:برای تشکیل پارلمان اصلاحات مصمم هستیم
نسخه چاپی

جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت شعبه قم برگزار شد.

به گزارش حامانیوز جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت ایران شعبه استان قم با حضور عضو ارشد حزب و نماینده شورای مرکزی آقای دکتر علی شفائی  برگزار شد . در این جلسه به همراه تبادل نظر اعضاء پیرامون مجمع عمومی و ضیافت افطاری سالانه حزب در استان قم که قرار است در ماه مبارک رمضان برگزار شود دبیر ، مسولان کمیته ها و دبیر شاخه جوانان استان نیز به ارائه گزارش سالانه خود پرداختند .

در ابتدای جلسه دکتر علی شفائی نماینده شورای مرکزی حزب با اعلام این نکته که حزب اراده ملت از آن دسته احزابی که فقط هنگام انتخابات فعال باشد نیست به ارائه گزارش فعالیت کلی حزب پرداختند و عنوان کردند شعبه قم یکی از فعالترین شعب استانی حزب در سراسر کشور است و همچنین استان قم پایتخت معنوی کشورمان ایران است و از فعالیت اعضای شعبه قم قدردانی کردند.


در ادامه دکتر شفائی به رتبه حزب اشاره داشتند و گفتند حزب اراده ملت جزو 3 حزب برتر کشور است و با همراهی اعضای شعب خود در سراسر کشور می تواند نقش بسزایی در تحولات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ایران داشته باشد . دکتر شفائی نگاهی هم به مبحث پارلمان اصلاحات داشتند و افزودند که حزب اراده ملت به همراهی احزابی همچون مردمسالاری و خانه کارگر مصمم به تشکیل این پارلمان دموکراتیک تا قبل از انتخابات مجلس 98 هستند ولی با توجه به رخداد ها و شرایط پیش آمد و موانعی که وجود دارد احتمال تشکیل این پارلمان تا قبل از انتخابات کم است . دکتر شفائی با اشاره به حوادث دی ماه 96 اظهار داشتند که حوادث دی ماه به طوری طراحی شده بود که اصلاح طلبان ضربه بخورند و وضعیت اصلاح طلبان در بطن جامعه مناسب نیست ولی نظرسنجی ها همچنان از پیشروی اصلاح طلبان حکایت داری به نحوی که در آخرین نظرسنجی ها اصلاحات در نزد 35 درصد مردم جامعه هنوز مقبولیت خود را از دست نداده است . دکتر شفائی افزود : متاسفانه جبهه اصلاحات وارد یک شرایط دو قطبی شده است و اصلاح طلبان نتوانسته اند انسجام داخلی خود را حفظ کنند که این خود خطر بزرگی ست که جبهه اصلاحات را تهدید می کند  و اصلاح طلبان برای بدست آوردن مجدد حمایت مردمی ابتدا باید انسجام داخلی خود را به مردم نشان دهند .

 در ادامه مسولان کمیته های استان قم به ارائه گزارش خود پرداختند و همچنین دبیر شاخه جوانان شعبه قم آقای محمد صادق فتحی به همراه ارائه گزارش سالانه و فعالیت های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی جوانان حزب در استان نکاتی در مورد شرایط  و نیازهای جوانان استان قم بیان داشتند و همچنین خواستار ارائه برنامه ریزی های سراسری برای اعضای جوان حزب از طرف شورای مرکزی بودند به نحوی که بتوان از تمام پتانسیل نهفته در شاخه جوانان برای نیل هرچه بیشتر به سوی اهداف عالی حزب و جامعه مدنی  قدم برداشت در انتهای سخنان دبیر شاخه جوانان استان نماینده شورای مرکزی دکتر شفائی بیان داشتند که با توجه به پتانسیل بالای جوانان حزب در استان قم ، شاخه جوانان قم می توانند  در روند ساماندهی و فعالیت تمامی جوانان حزب موثر باشند .
در انتهای جلسه دبیر شعبه قم آقای جواد زنجیرانی همراه با ارائه گزارش سالانه خود بیان داشتند که شعبه حزب در استان توان اجرایی و سیاستگذاری بسیاری دارد به نحوی که متوسط فعالیت های شعبه بسیار بالاتر از تمام فعالیت های احزاب همسو و حتی غیر همسو در استان است و تاثیر گذاری بسزایی در تحولات سیاسی و اجتماعی استان دارد دبیر شعبه قم در ادامه افزود : احزاب از ابتدا در ایران به ایده آل های مطلوب خود نرسیدند به خصوص احزاب فعال در جبهه اصلاحات ولی همچنان با سرعت هر چند آهسته مشی و تفکر اصلاح طلبی برای رسیدن به آن ایده آل ها ادامه دارد و با تمام مشکلاتی که در این راه برای فعالین سیاسی مدنی وجود دارد همچنان رو به جلو و پابرجاست .


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری