انتخابات داخلی حزب اراده ملت دفتر یزد برگزار شد+اسامی منتخب
نسخه چاپی

جلسه شورای سیاستگذاری حامای یزد نیز برگزار شد.

به گزارش حامانیوز حزب اراده ملت دفتر یزد اولین انتخابات داخلی خود برای تعیین اعضاء هیأت اجرائی این تشکیلات اصلاح طلب را با موفقیت برگزار کرد. 
در عصر پنجشنبه و در محل کارخانه قدیمی بافندگی اقبال که در حال حاضر پارک علم و فناوری یزد در آن مستقر است؛ اعضاء حزب گرد هم آمدند تا در کمتر از  18 ماه از راه اندازی این حزب در شهرستان یزد،  اعضاء هیأت اجرائی 9 نفر خود را با یک فرآیند دموکراتیک انتخاب نمایند. 
در این انتخابات که با نظارت محمد رضا اسمعیلی دبیر حزب اراده ملت ایران در شهرستان تفت برگزار شد؛ اعضای زیر به عنوان هیأت اجرائی انتخاب شدند:
احمدعلی غالبی، مهدی کرامتی، محمّد حسین دور ایران، محمّد مهدی لاله زاری، محمّد حسین متقی، محمّد حسن جعفری، عباسعلی خبری، منیژه حکاکیان، محمود دهقان نیری و حمید جعفرپور
  و آقایان سید حسین میری و محمّد حسین بوستانی  به عنوان بازرسان حزب در دفتر یزد انتخاب شدند. 
در مراسم برگزاری مجمع عمومی یزد آقایان قمی، دهستانی، طلایی مقدم، جلالی دهقان و رضایی از مسئولین اجرائی شهرستان و استان یزد  حضور داشتند و از برگزاری اولین مجمع عمومی حامای یزد اظهار خوشحالی کرده و این امر را به مسئولین واعضای این حزب تبریک گفتند.
 در ادامه جلسه نیز افشین فرهانچی( قائم مقام دبیرکل ) طی صحبت مبسوطی در رابطه با اهمیت کارآمدی مسئولین و برنامه داشتن احزاب برای اصلاح رابطه بین مردم ومسئولین و کنشگران سیاسی صحبت کردند. وی با توجه به فاصله بوجود آمده بین احزاب و مردم تأکید کردند، فقط با کارآمدی و داشتن راه حل واقعی و نه نمایشی می توان اعتماد مردم به احزاب را بازسازی کرد. 

خانم زهره  رحیمی (دبیر شورای مرکزی حزب)  نیز در رابطه با نقش زنان در توسعه،  جامعه مدنی و احزاب صحبت کردند. ایشان تأکید داشتند که در صورتی حضور زنان در عرصه سیاست مفید است که دید  زنانه مبتنی بر مشارکت بجای رقابت، نگاه مادرانه و بدون تبعیض، گفتگو بجای سهم خواهی، کارآمدی  بجای جاه طلبی را در فضای سیاسی بکار بندند.
 در انتهای مراسم؛ حاضرین نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کشور، استان و حزب را مطرح کردند و سؤالات خود را از نمایندگان شورای مرکزی حزب پرسیدند. 
یازدهمین شورای سیاستگذاری استانی حزب اراده ملت ایران در استان یزد شکل گرفت. 
باشکل گیری دفاتر شهرستانی حزب در شهرستانهای یزد، اشکذر، مهریز و تفت نمایندگان منتخب این چهار شهرستان صبح روز جمعه با حضور قائم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران آقای افشین فرهانچی و دبیر شورای مرکزی حزب خانم زهره رحیمی گرد هم آمدند تا شورای استانی این حزب را در استان یزد شکل دهند. بعد از طرح مباحث اولیه و بررسی دستورکارهای پیش بینی شده، اعضای شورا احمد علی غالبی را با اکثریت مطلق آراء به عنوان دبیر استانی حزب اراده ملت ایران در یزد انتخاب کردند. 
حزب اراده ملت ایران از سال 1379 به عرصه سیاسی ایران پا نهاده است و خود را به عنوان نماینده اقشار مزد بگیر، کشاورزان و کسبه می داند. دبیرکل فعلی حزب احمد حکیمی پور نماینده سابق مجلس و شورای شهر تهران است.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری