مجمع عمومی حزب اراده ملت شعبه ارومیه برگزار شد/کامبیز صوری دبیر و علی عالیقدر قائم مقام دبیر استان آذربایجان غربی شدند
نسخه چاپی

مجمع عومی حزب اراده ملت شعبه ارومیه برگزار شد.

به گزارش حامانیوز حزب اراده ملت شعبه ارومیه عصر روز پنجشنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۹۸ با حضور ۲۳ نفر از اعضا، نخستین مجمع عمومی خود را در خانه احراب استان آذربایجان غربی برگزار نمود. در این مجمع، افشین فرهانچی و زهره رحیمی از سوی شورای مرکزی حزب در برنامه حضور داشتند و صحبت‌های کوتاهی در خصوص حرب و مواضع حاما و رویکرد تشکیلات در شرایط اخیر کشور حضور شرکت‌کنندگان مطرح نمودند. سپس انتخابات مجمع عمومی حامای ارومیه برگزار شد و اعضای هیات اجرایی و بازرس حزب اراده ملت ایران در ارومیه انتخاب گردیدند.

همچنین صبح روز جمعه سی‌ام فروردین‌ماه ۹۸ نشست دبیران و نمایندگان دفاتر شهرستانی حزب اراده ملت در استان آذربایجان غربی تشکیل شد. در این نشست ۶ نفر از ۹ دبیر استان آذربایجان غربی حضور داشتند. آقایان؛ وفایی دبیر خوی، قنبرپور دبیر ماکو، بهشتی دبیر تکاب، حسامی دبیر پیرانشهر، صوری دبیر میاندواب به همراه جناب شیردل‌ عضو دیگر هیات اجرایی میاندواب، عالیقدر دبیر ارومیه به همراه دو عضو دیگر از هیات اجرایی حامای ارومیه آقایان رفیعی و ملکی، در کنار افشین فرهانچی و زهره رحیمی در نشست حضور یافتند. 
در این جلسه نگاهی به نشست اخیر دفتر سیاسی حزب، وضعیت سیاسی کشور، نقش احزاب و برنامه حاما در وضعیت موجود کشور انداخته شد. حاضرین هم به بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات سیاسی کشور، مسائل استانی و جبهه اصلاح‌طلبان پرداختند. در انتها نیز طی رای‌گیری جناب کامبیز صوری به عنوان دبیر استان و آقای علی عالیقدر به عنوان قائم‌مقام دبیر استان انتخاب شدند. که هر دو منتخب، پس از تایید هیات اجرایی به ایفای نقش خود خواهند پرداخت.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری