برگزاری انتخابات شورای مرکزی حزب اراده ملت شعبه بوشهر/کیوان حیدری دبیر شد
نسخه چاپی

دبیر و قائم مقام حامای استان بوشهر انتخاب شد.

 به گزارش حامانیوز انتخابات شورای مرکزی دفتر حامای بوشهر با حضور احمد تنوری عضو شورای مرکزی حزب و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز و اسفندیار دهقان ناصرابادی عضو شورای مرکزی حزب و اعضای این حزب در استان بوشهر عصر پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه در محل خانه احزاب استان بوشهر برگزار شد 

در این جلسه  احمد تنوری ضمن تاکید بر کارکردهای حزب گفت:  در حزب اراده ملت ایران سعی شده است تا ممنوعیت خاصی برای حضور شهروندان علاقمند به فعالیت های سیاسی، مدنی و فرهنگی وجود نداشته باشد و همه بتوانند در حزب حاما یک چارچوب ساختارمند فعالیت کنند. 
وی در ادامه به اصلاحاتی که در اساسنامه صورت گرفته اشاره کرده و یادآور شد: حاما طی یکسال گذشته به صورت جدی تری بر اساسنامه و اجرای آن متمرکز شده است.


بنا بر این گزارش، سودابه زیارتی، کیوان حیدری، حامد زارع، محمد اسماعیلی، مهدی دهقانی، علی اسکندری و سعید ربیعی به عنوان هیئت اجرایی، ساره واعظی به عنوان بازرس همچنین، مجتبی امینی، مریم فرهادی و علی حیدری به عنوان هیئت اجرایی شاخه جوانان انتخاب شدند.

 

دبیر و قائم مقام حزب اراده ملت ایران (حاما) استان بوشهر و رابطین کمیته های نه گانه در جلسه ایی با حضور احمد تنوری عضو شورای مرکزی حزب و رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز، اسفندیار دهقان ناصرابادی عضو شورای مرکزی حزب، دبیر شهرستان دشتستان، دبیر شهرستان تنگستان و سه تن از اعضای شورای مرکزی شهرستان بوشهر  انتخاب شدند.
در این جلسه که عصر پنجشنبه در محل خانه احزاب استان بوشهر برگزار شد، کیوان حیدری به عنوان دبیر و سودابه زیارتی به عنوان قائم مقام شورای استان انتخاب شدند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری