برگزاری مجمع عمومی شاخه جوانان حزب اراده ملت/ «قائدی» رئیس شاخه جوانان شد
نسخه چاپی

شورای مرکزی شاخه جوانان حزب اراده ملت انتخاب شد.

به گزارش حامانیوز سومین مجمع عمومی شاخه جوانان حزب اراده ملت ایران در مورخ پنجم و ششم اردیبهشت با حضور نمایندگان از اعضای جوان حزب از سراسر کشور در سالن اجتماعات پارک علم و فن آوری شهر یزد برگزار گردید .
در روز اول اردو پس از استقرار و استراحت کوتاه جلسه با حضور جناب دکتر حکیمی پور دبیرکل حزب ، علی برقراری نماینده شورای مرکزی و مسئول برگزاری اردو و جناب غالبی دبیر استان یزد با تلاوتی آیاتی از کلام الله مجید شروع شد. سپس جناب غالبی در سخنانی ضمن خوش آمد گویی به اعضا از فعالیت های یک سال اخیر حاما در استان یزد گزارشی بیان کردند .
سپس علی برقراری ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور گرم و صمیمانه جوانان عزیز در مورد برگزاری مجمع توضیحاتی ارائه دادند .
در ادامه همه جوانان حاضر در جلسه ضمن معرفی خود دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را ارائه دادند .
سپس جناب فرهود گلمرادی رئیس شاخه جوانان گزارشی از فعالیت یک ساله ارائه داد.
بعد از آن جناب دکتر حکیمی پور  ضمن تشکر از حضور فرزندان جوان خود طی سخنان مبسوطی از سابقه فعالیت حزب نسبت به فعال شدن شاخه جوانان در همه امورات حزبی و بویژه فعال شدن در سال انتخاب مطالبی را بیان داشتند .
در اخر شاخه استانی یزد جلسه اي  با حضور دبیرکل و تعدادی از شوراي مشورتي استان يزد برگزار کرد .
سپس دوستان به صرف شام و استراحت به محل اقامت خود در خانه معلم شهید دادرس یزد عازم شدند .
در روز دوم اردو بعد از صرف صبحانه و حضور در سالن محل برگزاری ، جلسه رسما با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز و در ابتدا علی برقراری ضمن تشکر مجدد از حضور دوستان با اعلام پهنه بندی و نحوه رای دادن و انتخاب اعضای اصلی و علی البدل توضیحات کاملی ارائه دادند .
در ادامه اقاي محمد معين دورايران دبير شاخه جوانان يزد ضمن عرض خوش امدگويي به جوانان حاما از اين كه پايتخت اصلاحات ميزبان اين مجمع هست ابراز خشنودي كرد. بعد از آن چند تن از اعضای جوان دیدگاه و نقطه نظرات از جمله تبديل شدن شاخه جوانان به سازمان جوانان خود را اعلام کردند و سپس نامزدان عضویت در شورای مرکزی اعلام آمادگی
کردند .
بعد از آن جناب دکتر حکیمی پور نسبت به اخلاق تشکیلاتی و حزبی مطالب مفیدی بیان داشتند و گفتند كميته هاي اموزش و تشكيلات جوانان بايد قوي تر وجدي تر دنبال شوند.
بعد از آن جلسه پرسش و پاسخ برگزار و به سوالات اعضا توسط دبیرکل جواب داده شد .
سپس همه نامزدهای عضویت در شورای مرکزی با اعلام علی برقراری در دو دقیقه ضمن معرفی خود مختصر کوتاهی از اهداف و برنامه های خود را بیان داشتند .
سپس جناب دکتر طلایی مدیرکل محترم سیاسی و اجتماعی و انتخابات استانداری یزد میهمان مجمع گردیدند که ضمن خوش آمد گویی به ایشان توسط دبیرکل محترم و علی برقراری توسط جناب غالبی به اعضا معرفی گردید .
با اعلام علی برقراری دبیر مجمع مدت پانزده دقیقه وقت در خدمت دکتر طلایی قرار گرفت که ایشان ضمن خوش آمد گویی و ابراز خوشحالی از حضور در مجمع جوانان حزب از نقش ممتاز احزاب در جوامع پیشرفته و دوران فعالیت خوب احزاب در دوران اصلاحات مطالبی بیان و از جوانان عزیز حزب اراده ملت خواهان حضور گسترده وفعالیت در زمینه های مختلف شدند همچنين از پيشتاز بودن جوانان حاماي يزد نسبت به احزاب ديگر ابراز خشنودي كردند
بعد از سخنان مدیر کل محترم و تنفس کوتاه رای گیری با نظارت دبیرکل محترم و نماینده شورای مرکزی برگزار و آرا شمارش گردید .
که اعضای اصلی و علی البدل مشخص شدند .

اعضا شورای مرکزی:
فرهود گلمرادی
حمیدرضا قایدی
آرش بمانی نژاد 
علی کلاسنگیانی
محمدمهدی تقی لو

علی نیکخواه
علی عالیقدر
اشکان اسداللهی
محمد عبداللهی
عرفان یداللهی
همچنین در جلسه تدوین برنامه سالانه شاخه؛ در ابتدا رییس و قائم مقام شاخه انتخاب شدند که بدینوسیله حمیدرضا قایدی بعنوان رئیس و فرهود گلمرادی بعنوان نایب رئیس شاخه برگزیده شدند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری