برگزاری جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت شعبه زنجان/مغانلو دبیر دفتر زنجان شد
نسخه چاپی

جلسه هیئت اجرایی حامای زنجان برگزار شد.

به گزارش حامانیوز جلسه هیآت اجرایی حاما در شهرستان زنجان با دستور انتخاب دبیر، قائم مقام و مسئولین کمیته عصر روز چهارشنبه 11 اردیبهشت در محل دفتر حزب در استان زنجان برگزار شد.
در ابتدای جلسه علی دوستمحمدی رئیس کمیته تشکیلات گزارشی از وضعیت کنونی حزب در زنجان ارائه نمود و در ادامه جلسه با ریاست مجید خلفی دبیر استانی حزب در زنجان و با نظارت بازرسین حزب وارد فاز انتخابات شد.
در فضایی کاملا رقابتی از میان کاندیداهای دبیری کاظم مغانلو با کسب اکثریت آرا به عنوان دبیر حزب در شهرستان زنجان انتخاب شد.
مغانلو قائم مقام پیشین دفتر حزب در زنجان و عضو هیات اجرایی ادوار گذشته نیز بوده است.
کاظم مغانلو دانش آموخته مدیریت و از موسسین دفتر حزب در زنجان بوده و در اولین مجمع عمومی حزب به عنوان بازرس حزب انتخاب شده بود.
کاظم مغانلو چهارمین دبیر منتخب دفتر زنجان پس از رضا قاسمپور، حسین علیپور و مجید خلفی می باشد.

در ادامه انتخابات معصومه رضایی رئیس پیشین کمیته آموزش توانست به عنوان قائم مقام از اعضای هیآت اجرایی رآی بگیرد.
معصومه رضایی در حال حاضر عضویت شورای مرکزی حزب را نیز دارا می باشد.

ادامه جلسه با انتخاب مسئولین کمیته های حزب در جریان بود که در مهمترین آنها علی دوستمحمدی با اخذ اعتماد اعضای هیآت اجرایی در سمت خود به عنوان رئیس کمیته تشکیلات ابقا شد.
دوستمحمدی عضو شورای مرکزی و قائم مقام پیشین شاخه جوانان حزب بود که در کنگره اخیر حزب به عنوان عضو علی البدل شورای مرکزی از کنگره حزب رآی گرفت.

جلسه با انتخاب مسئولین کمیته های بانوان، آموزش، اقشار و اصناف، محیط زیست و روابط عمومی ادامه یافت که در طی آنان سمیرا محمدی، حسین علیپور، محمدباقر رستمی، شهرام مقدم و مهدی سهرابی به ترتیب ریاست کمیته های مذکور را عهده دار شدند.
جلسه با جمع بندی نهایی رئیس و ناظرین و با تآیید نهایی  انتخابات به پایان رسید.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری