رضوان سلماسی سومین گزارش خود را در جمع فعالین سیاسی و اجتماعی ارائه داد
نسخه چاپی

رضوان سلماسی به مناسبت روز ملی شوراها گزارش خود را ارائه داد.

به گزارش حامانیوز حامای همدان میزبان تعدادی از فعالین شهرستان همدان و خبرنگاران بود تا رضوان سلماسی عضو حزب اراده ملت ایران و نماینده مردم همدان در شورای شهر پاسخگوی عملکرد خویش در این شورا باشد.
در ابتدا علیرضا قدیمی دبیر حامای همدان به صراحت بیان کردند که ما پای قول ها و شعارهای خود در مورد شورا و ایشان ایستاده ایم و تمام تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم بر عهدمان با مردم پایبند باشیم‌.
سلماسی بعنوان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای همدان ابراز داشت که کلیت اعصا شورا با انتخاب عباس صوفی به شهرداری همدان نشان داد که هنوز اولویت اول را در مسائل شهر همدان با خدمات شهری و مسائل عمرانی میداند و لذا نباید در حوزه فرهنگی و اجتماعی انتظارات زیادی داشت.
وی در همین زمینه گفت که شهرداری از نظر نیروی انسانی کارآمد و ماهر در زمینه مسائل فرهنگی و مشارکت مردمی وضعیت مناسبی ندارد و همین موضوع دست شورا و شهرداری را بسته است.
ایشان ابراز داشتند که در حوزه فرهنگ کارهای زیربنایی نظیر تقویت فرهنگسراها و پیوست نگاری اجتماعی و فرهنگی بسیار مهم تر از مراسمات و جشنها میباشد.
لازم به ذکر است که این سومین مرتبه ای است که ایشان بعنوان عضو شورای شهر در دفتر حزب اراده ملت همدان به جلسه پرسش و پاسخ با کنشگران سیاسی و اجتماعی می نشیند. ایشان در ۱۰۰ مین روز کار خویش گزارش اول خود را ارائه کردند و سال قبل هم در ۹ اردیبهشت گزارش دوم خود را ارائه نمودند.
مشروح صحبتهای ایشان و جلسه پرسش و پاسخ در فرصت مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری