جلسه فرماندار آزاد شهر با اعضای حزب اراده ملت شعبه گلستان برگزار شد
نسخه چاپی

اعضای حاما گلستان با فرماندار آزاد شهر دیدار کردند.

به گزارش حامانیوز در این دیدار ابتدا محمدتقی میرزایی دبیر حزب در شهرستان آزادشهر ضمن تشکر از فرماندار ، به بیان دیدگاهها و مسائل مربوط به شهرستان بویژه اشتغال و بهسازی شهری اشاره کردند و سپس دکتر جواد میرزایی قائم مقام حزب در استان نقطه نظرات خود را در بخشهای فرهنگی و اقتصادی ارائه کردند. ایشان افزودند : آزادشهر بعنوان یک گذرگاه مطلوب باید مورد استفاده بهینه قرار گرفته و پیشنهاد میدهم بر روی ترویج فرهنگ شهروند توریست محور تمرکز ویژه ای داشته باشیم
شریفی دبیرحزب اراده ملت استان گلستان ضمن تقدیر و تشکر از دکتر حسینی ، ایشان را فردی دلسوز ، کاردان و توسعه محور دانسته از نقش موثر ایشان در رشد چشمگیر فعالیت احزاب در دوره فرمانداری ایشان تشکر کردند.
شریفی افزود : آزادشهر سمبل همزیستی اقوام در کشور است که باید توجه بیشتری به آن شود. ما در مدت حضور فرماندار محترم شاهد تلاش در راستای توسعه سیاسی و فرهنگی همسو با توسعه اقتصادی هستیم که این امری مثبت است.
 دکتر حسینی فرماندارمحترم شهرستان آزادشهر در دیدار با اعضاء حزب اراده ملت گلستان گفت :  حرکت خوبی در شهرستان آغاز شده و همراهی خوب مردم خوب آزادشهر غیر قابل انکار است. 
ما در دوماه گذشته بحران های سختی را پشت سر گذاشتیم و تلاش کردیم با کمترین هزینه آن را مدیریت کنیم که بحمدالله با همکاری مدیران شهرستان و بویژه مردم این امر میسر شد.
ایشان افزودند : آزادشهر نیاز به توجه ویژه ای دارد ، آسیبی که این شهرستان در اسفند ماه پس از برف و باران شدید و بدنبال آن رانش بسیار زیادی که اتفاق افتاد ، متحمل شد لزوم توجه را دوچندان میکند.
ما تلاش کردیم علیرغم مشکلات پیش آمده فعالیتهای خود را طبق برنامه پیش ببریم. ما در سال گذشته چندین پروژه را کلنگ زنی و افتتاح کردیم و در سال جدید نیز اولین کلنگ زنی را در فروردین ماه با سرمایه گذاری ۳۷ میلیارد تومانی به انجام رساندیم. 
دکتر حسینی در ادامه با اشاره به ارتقاء وضعیت CCU و ICU شهرستان گفت : ما امروز ۱۱ فوق تخصص داریم و تلاش میکنیم که آنرا افزایش دهیم 
دکتر حسینی در این نشست گفت: برای سال جاری اولویت ما توجه به نشاط اجتماعی است.
همچنین توجه به صنعت توریسم. تعداد توریست در این شهرستان از آمارهای اعلام شده بیشتر است و ما پذیرای گردشگران خارجی متعدد هستیم.
ایشان افزودند: سایت زباله را در کمتر از چهارماه و نیم با هزینه ۱۴ میلیاردی درست کردیم.
در بخش کشاورزی نیز با احداث سیلوی 60000 تنی گام خوبی برداشته شد بعلاوه در طرح ترسیب کربن اقدامات خوبی صورت گرفته و همچنین کشت گیاهان دارویی در شهرستان توسعه چشمگیری داشته است. 
دکتر حسینی در ادامه توجه به اشتغال را از دغدغه های مهم دانسته و گفتند:ما در سال گذشته ۲۳۰۰ شغل ایجاد کردیم که مورد راستی آزمایی هم قرار گرفت بعلاوه مجوز احداث کارخانه آرد ؛ ساخت کارخانه صنعتی،  یک واحد بسته بندی و... تنها بخشی از کارهای صورت گرفته در این شهرستان است که از عزیزان دعوت میکنم برای بازدید از این موارد تشریف بیاورید.
 در پایان شریفی دبیرحزب اراده ملت گلستان بار دیگر از زحمات ایشان قدردانی کرده و برای مجموعه تلاشگران آرزوی موفقیت کردند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری