حکیمی پور:در حال ارزیابی توان حزب برای ورود به انتخابات هستیم/در جریان اصلاحات هیچ بحثی درباره انتخابات نشده است
نسخه چاپی

تاکنون در جریان اصلاحات بحثی درباره انتخابات نشده است.

به گزارش حامانیوز احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملت، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برنامه این حزب برای انتخابات مجلس در سال جاری، گفت: ما در حال ارزیابی توان حزب و بررسی بر اینکه در چه حوزه‌های انتخابیه‌ای می‌توانیم کاندیدا داشته باشیم، هستیم.

وی درباره شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نیز گفت: باید ببینیم سازوکار اصلاح‌طلبان برای انتخابات چیست و با تصمیم کل مجموعه همراهی خواهیم کرد. فعلا در جریان اصلاح‌طلبی بحثی راجع به انتخابات شروع نشده است.

دبیرکل حزب اراده ملت درباره آخرین خبرها از بررسی پارلمان اصلاحات در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: پارلمان اصلاحات بحثِ این دوره انتخابات و آن دوره نیست، بلکه سازوکاری است که می‌خواهد انسجام و هماهنگی جبهه اصلاحات را افزایش دهد. هم اکنون در حال پیگیری هستیم که آخرین مواد آن به تصویب برسد؛ پارلمان اصلاحات خودش کار اجرایی نمی‌کند بلکه تعیین خواهد کرد که فعالیت‌های جبهه اصلاحات به چه نحوی دنبال شود.

حکیمی‌پور ادامه داد: پارلمان اصلاحات یک نهاد بالادستی برای مجموعه اصلاحات بشمار می‌رود که شمولیت اصلاح‌طلبان را هم به لحاظ افراد و هم حوزه جغرافیایی افزایش می‌دهد. اگر پارلمان اصلاحات شکل بگیرد، مباحث اساسی اصلاح‌طلبی که انتخابات یکی از آن است، در این نهاد مورد بحث قرار خواهد گرفت.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری