جامعی:برنامه‌ای برای ائتلاف با غیر اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس نداریم
نسخه چاپی

در صورت تصویب یا عدم تصویب پارلمان اصلاحات ما برنامه خودمان را خواهیم داشت.

به گزارش حامانیوز محمد هادی جامعی سخنگوی حزب اراده ملت در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به موضوعات مطرح شده در آخرین جلسه شورای مرکزی و شورای سیاست گذاری حزب متبوعش گفت: در جلسه شورای سیاست گذاری حزب موضوعات مختلفی مطرح شد که یکی از آنها حول دفتر سیاسی و مسئولیت این دفتر بود که آقای مختاری به عنوان مسئول دفتر سیاسی در آن پست ابقاء شدند و مصوبه‌ای هم داشتیم که اعضای دفتر سیاسی به دو بخش حقوقی و حقیقی تقسیم بندی شدند و اعضای حقوقی آن دبیرکل، قائم مقام حزب، سخنگو، رئیس شاخه جوانان و مسئول روابط عمومی انتخاب شدند.

وی افزود: در جلسه اخیر در مورد کمیته‌های ۹ گانه حزب نیز بحث کردیم و مسئولین آنها انتخاب شدند.

سخنگوی حزب اراده ملت خاطرنشان کرد: در مورد انتخابات هنوز بحث مشخص و راه مشخصی برای طی مسیر انتخابات انجام نگرفته است. فعلاً کمیته انتخابات را تشکیل داده‌ایم که آقای برقراری مسئولیت آن را بر عهده گرفته‌اند. ۱۴ تیر ماه جلسه جدیدی خواهیم داشت و در مورد مواضع حزب در انتخابات سخن خواهیم گفت.

وی در مورد موضوع پارلمان اصلاحات گفت: سیاست حزب اراده ملت حرکت در مسیر پارلمان اصلاحات است. البته اختلاف نظرهایی وجود دارد ولی از آنجایی که این طرح برای همه احزاب اصلاح طلب دارای مقبولیت است، در چارچوب آن خواهیم بود. البته این دلیل نمی‌شود که حزب اراده ملت برنامه انتخاباتی نداشته باشد. ما در صورت تصویب یا عدم تصویب پارلمان برنامه خود را برای انتخابات داریم.

جامعی ادامه داد: امروز اکثر ایراداتی که به طرح پارلمان اصلاحات گرفته می‌شود، بر سر موضع‌گیری‌های شخصی است. برخی در شاخه احزاب اصلاح‌طلب موضع‌گیری شخصی در مورد پارلمان کردند و نقد ما به افراد هم همین است.

وی در خصوص روال حزب برای تعامل با دیگر احزاب اصلاح طلب در انتخابات اخیر تاکید کرد: دبیرکل حزب اراده ملت عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب است و روال ما این است که در چارچوب آنها حرکت کنیم و کار را پیش ببریم. حال باید دید که اختلافات بر سر طرح پارلمان اصلاحات ریشه‌ای است یا در نشست‌های آتی حل می‌شود.

سخنگوی حزب اراده ملت در پایان ضمن پاسخ به سوال در مورد ائتلاف در انتخابات اخیر مجلس خاطرنشان کرد: برنامه‌ای برای ائتلاف با افراد و گروه‌های غیر اصلاح طلب نداریم. ما اصلاح طلب هستیم و در چارچوب تفکر و جریان اصلاح طلبی فعالیت خواهیم کرد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری