برگزاری مجمع عمومی حزب اراده ملت شعبه استان خوزستان/حسینی خواه دبیر خوزستان شد
نسخه چاپی

فرشاد خدادادیان به عنوان نایب رئیس استان خوزستان انتخاب شد.

 

به گزارش حامانیوز انتخابات شورای استانی حزب اراده ملت شعبه استان خوزستان برگزار شد و دبیر و نائب رئیس این شورا منصوب شدند.

در این انتخابات که با حضور نمایندگان شهرستان های باغملک  رامهرمز، ایذه، مسجد سلیمان، اندیمشک، رامشیر و اهواز برگزار شد در نهایت سید امرالله حسینی خواه از شهرستان ایذه به عنوان دبیر و فرشاد خدادادیان از شهرستان مسجد سلیمان به سمت نائب رئیس شورای استانی نائل شدند. سایر اعضای شورای استانی عبارت اند از: ریحانه رهبری از اهواز، مهدی عزیزی نژاد از مسجد سلیمان، غلامرضا آلبوغبیش مکسری از رامشیر، زیبا ارغوان  و پیمان قلی کیانی از اندیمشک.
 دبیر کل حزب اراده ملت  در این  این جلسه عنوان کرد:
تعداد کرسی های هر شهرستان در شورای استانی بر اساس تعداد اعضای حزب در آن شهرستان است.
وی افزود: ۱۰ تا ۳۰ عضو، دارای دو کرسی، ۳۰ تا ۶۰ عضو، سه کرسی، ۶۰ تا ۱۰۰ عضو، چهار کرسی و بیش از ۱۰۰ عضو، پنج کرسی در شورای استانی دارند و بر این اساس تعداد کرسی در هر استان مشخص می شود. هم چنین در استان خوزستان تعداد کرسی ها در شورای استانی ۹ نفر است. که دو کرسی به مسجدسلیمان، یک کرسی به رامشیر، سه کرسی از اهواز، دو کرسی از اندیمشک و یک کرسی از ایده است. 

احمد حکیمی پور با اشاره به اینکه رئیس شورای استانی یکسال در شورا مسئولیت دارد عنوان کرد: جلسات شورای استانی حداقل هر سه ماه یکبار باید برگزار شود.

وی افزود:  به دلیل وجود جوانان فعال، تشکیلاتی و منظم، در آینده حاما خوزستان به یکی از شعب نمونه و پویای حزب تبدیل می شود‌.
 
حکیمی پور با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: سیاست شورای اصلاح طلبان از این پس، انتخابات حزبی است و هر کاندید مجلس باید عضو یک حزب باشد و هر کاندید الزاما باید با رویکرد حزبی به انتخابات ورود کنند. هم چنین افراد منفرد باید فقط در صورتی به انتخابات ورود کنند که طبق ضوابط مربوطه عمل کنند. 

وی افزود: در تشکیلات حزبی هدف این است که  دیدگاه های سیاسی مختلف از تضاد به مباینت، سپس به تقریب و نهایتا به هم سویی ختم شود.
دبیر کل حزب اراده ملت ایرانیان خبر داد: قریب به دوسال است که  جریان اصلاحات در حال ساماندهی به مجموعه اصلاح طلبان است که طی این اقدامات مجمع عالی یا پارلمان اصلاح طلبان تشکیل می شود. 

نادر مرادلو از ایذه با اشاره به مشکلات انتصابات مسئولان استانی تصریح کرد: وقتی بخشدار و یا فرماندار همسو نیست و در زمان انتخابات در جناح مخالف بوده است و هم اکنون سمت دولتی دارد مشکلاتی را  به وجود می آورد و عملا کار شکنی می شود.

فرشاد خدادیان نماینده شهرستان مسجد سلیمان نیز در این جلسه عنوان کرد: به عنوان نماینده کارگری به دلیل ورودم به مباحث  حقوق کارگران مشکلات حقوقی زیادی در حوزه فعالیت مدنی برایم به وجود آمد و تا کنون از جانب حزب حاما حمایتی از این جانب صورت نگرفته است‌.
مسئول شاخه جوانان حاما با اشاره به رویکرد جوانان عنوان کرد: حزب اراده ملت حزب فردا است و اگر خواهان همچین اتفاقی هستیم باید کادر قوی داشته باشیم.

حمیدرضا قائدی افزود: شاخه جوانان حزب در شش ماهه اول سال کادرسازی می کند و در شش ماهه دوم به آمادگی برای حضور در انتخابات می پردازد که این اقدام به نوبه خود به گردش مسئولیت ها کمک می کند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری