دفتر جدید حزب اراده ملت شعبه مرودشت افتتاح شد/حسین زارع:دوران فرد محوری به پایان رسیده است
نسخه چاپی

آئین افتتاح دفتر جدید حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت برگزار شد.

آئین افتتاح دفتر جدید حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت برگزار شد.

به گزارش حامانیوز در این مراسم که با حضور رهام پیکری فرماندار مرودشت و اعضای شورای اجرائی و بازرس حزب اراده ملت برگزار شد  جمعی از دبیران احزاب اصلاح طلب و  فعالان سیاسی شهرستان مرودشت نیز حضور داشتند.


 در ابتدا این مراسم  حسین زارع عضو شورای اجرائی حزب اراده ملت شعبه مرودشت ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت عید سعید قربان گزارشی پیرامون عملکرد چهار ساله حزب اراده ملت در شهرستان مرودشت بیان نمود و افزود : همه باید به این باور برسیم که دوران فرد گرائی ، فرد محوری و طایفه گرائی تمام شده و باید با حضور در احزاب و انجام کار تشکیلاتی و احترام به خرد جمعی در عرصه های مختلف حضور داشته باشیم.

 رهام پیکری فرماندار مرودشت نیز در 
 سخنانی ضمن عرض تبریک عید سعید قربان افزود :حزب بایستی دارای ساختار اجرائی و فیزیکی باشد در غیر این صورت عملا حزب نخواهد بود و شکل نخواهد گرفت.
 پیکری یادآور شد : با تشکیل دولت گفتمان دریچه تشکیل احزاب سرعت گرفت که متاسفانه با عوض شدن دولت  احزاب نادیده گرفته شدند ، که نادیده گرفته شدن احزاب به معنای نادیده گرفتن اجتماع می باشد و خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید دوباره احزاب شکل گرفتند .
در ادامه نماینده عالی دولت   در  شهرستان مرودشت افزود : خوشبختانه توانسته ایم در این مدت خدمت کاری در مرودشت با احزاب و نماینده گان  احزاب همکاری کنیم و لازم است در تشکیل احزاب به دنبال جوانان و سرمایه گزاری بر روی جوانان باشیم و اگر به دنبال توسعه هستیم بایستی به دنبال شکل گیری احزاب باشیم در غیر این صورت با شعار ایجاد کارخانه و غیره کار عملی نخواهد شد.
فرماندار مرودشت در پایان اظهار داشت : از عزیزانی که در شهرستان به دنبال شکل گیری احزاب سیاسی هستند تقدیر و تشکر میکنم.
در پایان جلسه اسفندیار دهقان ناصرآبادی دبیر حزب اراده ملت شعبه مرودشت نیز ضمن تشکر از مدعوین خواستار برگزاری  جلسه پرسش و پاسخ با حضور فرماندار شهرستان در دفتر حاما در جهت بیان اقدامات اجرائی دولت در شهرستان مرودشت شد که با استقبال فرماندار مواجه گردید.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری