برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت شعبه استان کهکیلویه و بویر احمد/بهرام رحیمی پور دبیر استان شد
نسخه چاپی

اولین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت با حضور اسفندیار دهقان ناصرآبادی برگزار شد.

به گزارش حامانیوز اولین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نمایندگان شعب شهرستانی حاما و اسفندیار دهقان ناصرآبادی عضو شورای مرکزی در دفتر شعبه بویراحمد برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که با حضور اسفندیار دهقان ناصرآبادی عضو شورای مرکزی حاما و مسئول هماهنگی پهنه جنوب کشور کمیته تشکیلات حزب اراده ملت برگزار گردید پیام دکتر احمد حکیمی پور دبیرکل حاما به این جلسه توسط محمد حسینی دبیر حامای گچساران قرائت گردید.
 دبیرکل حزب اراده ملت ایران در پیام خود ضمن تبریک برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری حاما در استان کهگیلویه و بویراحمد این استان را از پایگاههای همیشه پایدار ایمان ، شهامت ، میهن دوستی و اصلاح طلبی در همیشه تاریخ ایران دانست و اظهار امیدواری کرد با شکل گیری شورای استانی حاما شاهد کار تشکیلاتی پویا و پرثمر در جهت تعمیق و گسترش کار حزبی در این استان نخبه پرور باشیم.
در ادامه جلسه دو نفر برای دبیری حاما در استان کهگیلویه و بویراحمد کاندیدا شدند و نسبت به معرفی خود نیز اقدام نمودند.
در ادامه اخذ رای کتبی از اعضای شورای سیاستگذاری حاما در استان به عمل آمد که بهرام رحیمی پور از اعضای هیات اجرائی حامای شهرستان بویراحمد حائز اکثریت آراء شد و به عنوان دبیر حزب در استان انتخاب گردید.
انتخاب قائم مقام حزب در استان نیز به جلسه بعدی شورای سیاستگذاری حامای استان کهگیلویه و بویراحمد موکول گردید.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری