حضور 100 هیات خارجی چه فرصت‎هایی را در اختیار ایران قرار داد؟
نسخه چاپی

جامعی رییس کمیته اقشار و اصناف حاما در گفتگو با صدای ایران


جامعی: از فرصت تحلیف را برای افزایش سرمایه گذاری خارجی استفاده کنیم
همچنین محمد هادی جامعی فعال سیاسی در خصوص اهمیت حضور 100 کشور مختلف در مراسم تحلیف ریاست جمهوری از منظر اقتصادی و سیاسی  گفت: باید از ظرفیت های ارتباط و تعامل موثر با جهان استفاده لازم را برای پیش برد منافع ملی گشور انجام داد،  هر چند تحقق این امر نیازمند تحقق چندین عامل مختلف است که باید آن را رعایت کرد.
عضو شورای سیاست گذاری حزب اراده ملت در ادامه افزود: در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم هیئت های شرکت کننده در این مراسم به لحاظ اقتصادی هیئت های شاخصی حضور نداشتند و به نظر نمی رسد این رویداد از نظر اقتصادی نتجه آنی داشته باشد. 
جامعی با اشاره به حضور هیئت های خارجی در تحلیف تاکید کرد: می توانستیم به یمن این مراسم از کشور های مختلف که برای حضور در مراسم اعلام آمادگی نموده بودند، تدبیری بیندیشیم تا در کنار هیئت های سیاسی آنها تیم های اقتصادی خود را نیز همراه کنند تا بتوان نهایت استفاده لازم از  فرصت ایجاد شده را بدست اوریم. 
این فعال اقتصادی و  عضو شورای سیاست گذاری حزب اراده ملت ایران تصریح کرد: ما در عرصه اقتصادی نیازمند موتور محرک و قوی به نام سرمایه گذاری خارجی در کشور هستیم و در این خصوص باید راه های سر ازیر شدن ارز بین اللملی را را تقویت نمایم.
جامعی در پایان اظهار داشت: تا ما ریز مشکلات برجام را حل نکنیم و نگاه جهان را همسوی خود نکنیم  و ظرفیت های کشور را به خوبی برای جامعه بین اللملی اشکار ننمایم، نخواهیم توانست از ظرفیت های اقتصادی و چنین فرصت های ایجاد شده  استفاده لازم را ببریم


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری