آوا 46: درختان پشت محوطه تالار قرآن در حال خشک شدن هستند
نسخه چاپی

روزنوشت هاي آرمان و اميد 46 - رضوان سلماسي - 3 شهریور تا 10 شهریور 97

با عرض سلام و ارادت خدمت تمام شهروندان عزیز همدانی و تمام دوستان عزیزی که این روزنوشت ها را مطالعه میکنند. سال 96 با تمام خوشی ها و ناخوشی هایش به پایان رسید و دفتری دیگر گشوده شد. امیدوارم که مجموعه روزنوشتهای من توانسته باشد بخشی از ابعاد کار خودم و سایر اعضا شورای شهر همدان را بر عموم شهروندان آشکار کند. مجموعه این روزنوشتها در سال 1396 بالغ بر 23 هفته شد و احتمالا در قالب کتابچه ای در آینده ای نزدیک تقدیم شما شهروندان نیز میگردد. در سال جدید نیز به تشویق دوستان به این کار ادامه خواهم داد به این امید که چراغ راه آیندگان باشد. تشکر میکنم از تمام کسانی که به این روزنوشتها توجه کردند و شفاها و کتبا بازخورد دادند.

 

شنبه 3 شهریور 97

امروز جلسه ای در محل دیوان محاسبات با مدیر کل این مجموعه داشتم.

امروز در دفتر آقای شاهرخی درخصوص بحث بوستان مشاهیر جلسه داشتم. و بعد از جلسه در دفتر آقای شاهرخی دیداری هم با آقای نادری فر هم درخصوص بحث شورای اجتماعی محلات و هم بوستان مشاهیر داشتم.

امروز جلسه ای در دفتر کمیسیون فرهنگی درخصوص مسائل و مشکلات کودکان کار در مناطق توانمندسازی ج با حضور دکتر پزشکی که طرحی را در این زمینه برای کودکان کار ارائه کرده بودند و همچنین آقایان کاووسی، فتحی و بادامی داشتم.

امروز عصر از اولین جشنواره بازی خلاقیت و نشاط که به همت خانه ریاضیات سازمان فرهنگی و به مناسبت هفته همدان در محل پارک ارم تشکیل شد بازدید کردم.

 

یکشنبه 4 شهریور 97

امروز در رابطه با مجوز برگزاری برنامه های پیاده راه بوعلی و هگمتانه در هفته جاری و هفته آینده از فرمانداری ملاقاتی با آقای فرماندار داشتم. آقای موسوی مدیر پیاده راه نیز در این جلسه حضور داشت.

امروز جلسه ای با حضور آقای وجدی مشاور کمیسیون در اجرای طرح شورای اجتماعی محلات و آقای سهل البیع درخصوص شرایط، سیاست ها و زمان بندی اجرای آنها در محل دفتر کمیسیون داشتم.

امشب در مراسم شبی با کتاب که به مناسبت هفته همدان و با مشارکت انجمن های ادبی در محل فرهنگسرا و نگارخانه پرواز برگزار شد شرکت کردم و در بخشی از صحبت هایی که داشتم درخصوص ارزش تاریخی بنای نورمحال و لزوم حفظ و نگهداری این بنای تاریخی و واجد ارزش که ثبت ملی هم شده صحبت کردم.

 

دوشنبه 5 شهریور 97

امروز صبح در مراسم افتتاح هتل امیران 2 که همزمان با برگزاری رویداد 2018 و با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد شرکت کردم. و همچنین در مراسم افتتاحیه رویداد 2018 که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد شرکت کردم.

امروز جلسه جلسه ای با یکی از پرسنل بازرسی شهرداری داشتم.

امروز بخشی از برنامه های من در خصوص سیاست های کمیسیون و برنامه ریزی های آتی کمیسیون با آقای سهل البیع کارشناس ارشد کمیسیون بود.

 

سه شنبه 6 شهریور 97

امروز به اتفاق برخی از اعضاء شورا (خانم نوراالله زاده، آقای کاووسی و آقای بادامی)، معاونت معماری و شهرسازی و مدیر منطقه 4 و تعداد دیگری از پرسنل شهرداری در بازدیدی از منطقه کن تهران واقع در منطقه 5 درخصوص الحاق روستا به شهر و جلسه دیگری با شرکت مشاورین نقش کوثر تهران در خصوص فعالیت ها و برنامه های این شرکت درخصوص الحاقات روستاهای مختلف به شهرهای کشور که توسط این شرکت انجام شده داشتم.

 

چهارشنبه 7 شهریور 97

امروز صبح بازدیدی از پیاده راه امام و بوعلی با آقایان بابایی عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و مسئول ثبت رشت بعنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو و آقای موسوی مدیر پیاده راه ها داشتم و درخصوص ثبت پیاده راه همدان در یونسکو صحبت کردیم.

امروز جلسه ای در دفتر مدیر عامل سازمان فرهنگی و با حضور معاونین اداره کل ارشاد، مدیر عامل سازمان فرهنگی و اجتماعی و مدیر پیاده راه ها درخصوص آماده سازی آیتم های تفاهم نامه بین شهرداری و اداره ارشاد داشتم.

کمیسیون ماده 7 : امروز جلسه فوق العاده کمیسیون ماده 7 در دفتر معاونت خدمات شهرداری برگزار شد. یکی از موارد مهم مورد بحث در اختیار گرفتن فضایی در انتهای بلوار ارم برای جنگل کاری بود.

 

پنجشنبه 8 شهریور 97

امروز با توجه شنیده ها در مورد از بین رفتن باغات پشت تالار قرآن بازدیدی از منطقه داشتم. متاسفانه به دلیل رهاشدن باغات، بسیاری از درختان آنجا یا خشک شده و یا در آستانه خشک شدن هستند.

امروز بازدیدی از برگزاری مسابقات فوتبال زیر 15 سال که در زمین چمن مصنوعی شهرک مدنی برگزار میشد داشتیم. به نظر میرسد بابت برگزاری این مسابقات حداقل هزینه ها در نظر گرفته شده است در حالیکه سیاست اصلی کمیسیون فرهنگی اشاعه ورزش همگانی در محلات است. در جلسات آتی کمیسیون فرهنگی حتماً درخصوص آن بحث خواهم کرد. از فضای زمین اسکیت هم بازدید کردم، متاسفانه وسایل بازی کودکان را در وسط آن قرار داده اند درحالیکه در بخش دیگر پارک فضای وسایل بازی کودکان وجود دارد.

امروز در مراسم گردهمایی بزرگ دانش آموختگان دبیرستان ابن سینا شرکت کردم. مراسم زیبا و با شکوهی بود و تعداد کثیری از دانش آموختگان این دبیرستان قدیمی و ارزشمند و معلمان مدرسه در این مراسم حضور داشتند. از مراسم بسیار لذت بردم. در این مراسم با آقای بهرامی مجموعه دار در خصوص بازدید از اشیاء قدیمی مجموعه ایشان و اختصاص یک فضا برای برای موزه ایشان که قبلاً در شهرداری راجع به ان برنامه ریزی شده بود صحبت کردم.

 

جمعه 9 شهریور 97

امروز در اجرای کنسرت موسیقی که بصورت خیریه برای حمایت از خیریه بهشت پناه دانش آموزان که از دانش آموزان بی بضاعت و مستعد درسی حمایت میکند شرکت کردم. گروه هزار دستان به سرپرستی آقای جواد مرادیان این کنسرت را اجرا کردند. 

 

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری