آوا 47: ارائه گزارش عملکرد یکساله شورا در حامای همدان
نسخه چاپی

روزنوشت هاي آرمان و اميد 47 - رضوان سلماسي - 10 شهریور تا 17 شهریور 97

 

با عرض سلام و ارادت خدمت تمام شهروندان عزیز همدانی و تمام دوستان عزیزی که این روزنوشت ها را مطالعه میکنند. سال 96 با تمام خوشی ها و ناخوشی هایش به پایان رسید و دفتری دیگر گشوده شد. امیدوارم که مجموعه روزنوشتهای من توانسته باشد بخشی از ابعاد کار خودم و سایر اعضا شورای شهر همدان را بر عموم شهروندان آشکار کند. مجموعه این روزنوشتها در سال 1396 بالغ بر 23 هفته شد و احتمالا در قالب کتابچه ای در آینده ای نزدیک تقدیم شما شهروندان نیز میگردد. در سال جدید نیز به تشویق دوستان به این کار ادامه خواهم داد به این امید که چراغ راه آیندگان باشد. تشکر میکنم از تمام کسانی که به این روزنوشتها توجه کردند و شفاها و کتبا بازخورد دادند.

 

شنبه 10 شهریور 97

امروز برای آماده سازی عملکرد یکساله کمیسیون در شورا با خانم اسکندری و آقای سهل البیع جلسه داشتیم و حدود ساعت 30/11 در دفتر آقای منعم مدیر کل تربیت بدنی و آقای قهرمانی معاون ورزشی ایشان در خصوص قهرمانان و مدال آوران همدان در مسابقات جاکارتا و تجلیل از آنها صحبت شد. یک مدال طلا در رشته کبدی، 4 مدال نقره در رشته های قایقرانی (3 مدال) و ووشو و 2 مدال برنز در رشته های قایقرانی و تیراندازی نصیب همدان شده بود. همدان 12 ورزشکار و 8 نفر مربی و سرپرست به مسابقات اعزام و در مجموع 6 مدال که 4 مورد آن مربوط به بانوان است سهم ورزشکاران شهر عزیزمان همدان بود.

امروز عصر جلسه ای با آقای فیض منش حراست شهرداری درخصوص مجموعه برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری داشتم. البته تا حدی هم در رابطه با مسائل و مشکلات شهرداری صحبت کردیم.

 

یکشنبه 11 شهریور 97

امروز در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان همدان که در محل سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی برگزار میشد شرکت کردم.

امروز جلسه کمیسیون ماده 7 در محل دفتر معاونت خدمات شهرداری برگزار شد. مدیر املاک منطقه 1 در جلسه حاضر و درخصوص املاک در اختیار شهرداری منطقه در محل 48 هکتاری و زمین ها و باغات پشت تالار قرآن اطلاعاتی را در اختیار اعضاء گذاشت. ظاهراً املاکی که در پشت تالار قرآن قرار دارند و درختان آن در معرض خشک شدن هستند دارای مالک خصوص است. در پایان جلسه دو بازدید هم از سطح شهر در مورد منازلی که ریشه درختان باعث کج شدن دیوار حیاط شده بود داشتیم و پیشنهاد شد شهرداری نسبت به تعمیر دیوار اقدام نماید.

امروز در جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان که یکی از دستورکار های آنها ارائه گزارش توسط اعضاء فراکسیون امید در شورا بود شرکت کردم. از اعضاء فراکسیون من و آقای بادامی حاضر و توضیحات مختصری را در رابطه با عملکرد خود دادیم و قرار شد در جلسه آتی که احتمالاً دو یا سه هفته بعد برگزار گردد فراکسیون از عملکرد خود توضیحات مناسبی ارائه دهد.

 

دوشنبه 12 شهریور 97

امروز به دلیل انجام کار در محل امامزاده عبدالله بازدیدی هم از منطقه 1 شهرداری و دیداری با اقای فتحیان داشتم.

امروز جلسه ای با آقای موحد کارپرداز منطقه 2 شهرداری، آقای بختیاری کارپرداز سازمان فرهنگی و آقای زارعی معاونت فرهنگی سازمان درخصوص تجهیز فرهنگسرای حکمت داشتم. علی رغم مسائل و مشکلات مالی فعلی مقرر شد که کار انجام شود.

امروز جلسه ای با خانم درویش از کارمندان اداره ارشاد درخصوص در نظر گرفتن معبری با نام گذر فرهنگ و هنر در شهر همدان

داشتم. مقرر شد موضوع در شورا مطرح و مصوبه بگیرد.

امروز در بخشی از جلسه کمیته اجرایی حزب حاما شرکت کردم. ظاهراً برخی از عزیزان نسبت به عملکرد اینجانب ناراضی بودند که مقرر شد در جلسه ای راجع به آن و با حضور اعضاء صحبت کنیم.

امروز در دفتر حاما جلسه ای با آقای محمودی نائب رئیس هیات اسکواش درخصوص مسائل و مشکلات هیات اسکواش داشتم.

 

سه شنبه 13 شهریور 97

امروز از ساعت 6 الی 8 جلسه ارائه گزارش عملکرد یکساله من در محل دفتر حزب اراده ملت ایران برگزار شد. در حین ارائه گزارش  و بعد از آن به پرسش های حاضرین پاسخ دادم و با برخی از آنها تبادل نظر کردیم.

 

چهارشنبه 14 شهریور 97

امروز دیداری با اقای بابک صمدی سر مربی تیم فوتبال شهرداری داشتم و در خصوص مسائل و مشکلات این تیم با هم بحث و گفتگو داشتیم. روز شنبه اولین و مهمترین بازی این تیم اتفاق خواهد افتاد. تا ظهر هم در شورا برای انجام کارهای عقب افتاده حاضر بودم.

 

پنجشنبه 15 شهریور 97

امروز در جشنواره  هر کودک یک باغبان که به همت سازمان سیما و منظر فضای سبز شهرداری برگزار شد بود، شرکت کردم. برنامه امسال از سال گذشته بهتر و فعال تر بود و این دوره علاوه بر کاشت گل توسط کودکان، بحث همیار فضای سبز، آموزش قلمه زنی و آموزش ساخت سفال با گل سفالگری هم بود. ضمناً من از فرصت استفاده کرده و سخنرانی در باب اهمیت حفظ فضای سبز و درختان کردم.

 

جمعه 16 شهریور 97

امروز به انجام کارهای شخصی و آماده شدن برای سفر مشهد که در راستای بحث شورای اجتماعی محلات بود پرداختم.

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری