حامای مرودشت در پیامی انتصاب استاندار جدید فارس را تبریک گفت
نسخه چاپی

دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس شد

به گزارش حامانیوز حزب اراده ملت شعبه مرودشت در پیامی انتصاب جناب اقای دکتر عنایت الله رحیمی را به عنوان استاندار فارس تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان مرودشت

مفتخریم در روز دوازدهم دی ماه سال ۱۳۹۷ سرانجام انتظار بحق شما از دولت تدبیر و امید در استفاده از پتانسیل های مدیران بومی و توانمند در عرصه های مدیریت عالی استان فارس به ثمر نشست و هیات دولت جمهوری اسلامی ایران با انتخاب شایسته جناب آقای دکتر عنایت اله رحیمی فرزند لایق، پرتلاش، متفکر و معتقد به گفتمان اصلاحات که پرورش یافته ی مهد تمدن ایران زمین، مرودشت عزیز میباشد به انتظارات مردم آگاه و فهیم استان فارس در انتخاب استاندار بومی جامه عمل پوشاند.

امید است انتخاب جناب آقای دکتر عنایت اله رحیمی به عنوان استاندار فارس منشاء تحولات و خدمات گسترده تر دولت تدبیر و امید در سطح استان پهناور فارس باشد.

حزب اراده ملت ایران شعبه شهرستان مرودشت این انتخاب بجا و بحق را به مردم شریف شهرستان مرودشت و استان فارس، نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای احزاب سیاسی اصلاح طلب استان که پیگیر تحقق چنین هدف مهمی برای ایجاد مسیر بهتر خدمتگذاری به مردم استان فارس بودند تبریک عرض نموده و اعلام میدارد که این حزب با تمام توان حامی استاندار جدید فارس در عرصه های مختلف خواهد بود.

از درگاه پروردگار متعال توفیقات روزافزون دکتر رحیمی عزیز را مسئلت مینمائیم.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری