رضوان سلماسی: حمایت از هنرمندان، تشکل های مردمی و سمن ها همواره مورد توجه شورا بوده و بر آن تاکید داشته است
نسخه چاپی

رضوان سلماسی در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر همدان گفت

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان با اشاره به اهمیت تقویت امید و نشاط در جامعه، گفت: باید بستر استقلال مالی هنرمندان عرصه تئاتر فراهم شود.

رضوان سلماسی در دیدار هنرمندان افزود: هنر نقش مهم و انکار ناپذیری در روند تکامل اجتماعی داشته دارد و یکی از ابزار بسیار مهم در پیشرفت بشریت است

سلماسی با اشاره به اینکه زبان هنر، ابزاری ارزشمند برای تقویت فرهنگ در شاخص های گسترده است و اهمیت بسزایی در انتقال مفاهیم دارد، یادآور شد: امروز هنرهای مختلف به وی‌ژه تئاتر، مخاطبان بسیاری در بین آحاد جامعه از جمله قشر جوانان و نوجوانان دارد که باید با استفاده از این ظرفیت در راستای توسعه فعالیت های معنوی و انتقال پیام‌ها و فرهنگ تلاش کرد.

وی با بیان اینکه جامعه امروزی بیش از هر موضوع دیگری نیازمند توجه به بخش‌های اجتماعی است که هنر این ظرفیت را در خود دارد و در این راستا می تواند خوب عمل کند، ادامه داد: ماندگاری هنر به قدری زیاد و تأثیر گذار است که هم اکنون با گذشت سالیان زیادی از برخی وقایع تاریخی و مذهبی، همچنان هنرمندان این وقایع ماندگار را به نمایش و اجرا در می آورند.

وی با تاکید بر توجه ویژه به هنر و لزوم حمایت از هنرمندان و تلاش برای رفع مشکلات آنها، گفت: باید بستر استقلال مالی هنرمندان را فراهم کنیم چرا که این امر زمینه پویایی و گسترش هنر را فراهم می کند.

سلماسی از آمادگی شورا و شهرداری همدان برای حمایت از هنرمندان خبر داد و گفت: حمایت از هنرمندان، تشکل های مردمی و سمن ها همواره مورد توجه شورا بوده و بر آن تاکید داشته است.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری