برگزاری جلسه شورای مرکزی/حکیمی پور دبیرکل باقی ماند/فرهانچی قائم مقام دبیرکل شد
نسخه چاپی

سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت دوره هفتم برگزار شد.

به گزارش حامانیوز سیزدهمین جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران عصر جمعه در دفتر مرکزی این تشکل اصلاح طلب برگزار شد. در ابتدای این جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز تاسف فراوان از حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان و محکوم کردن آن، این واقعه دردناک را به خانواده های داغدار و عموم ملت ایران تسلیت گفتند و خواستار پیگیری جدی این اقدام جنایتکارانه و پاسخ محکم به عوامل این اقدام وحشیانه شدند .
این جلسه با ریاست سنی علی خلیل پور دارستانی آغاز شد و احمد حکیمی پور دبیرکل این تشکل سیاسی گزارشی از عملکرد یکساله خود را ارائه کرد و پس از آن با حضور بازرسان حزب حکیمی پور به اتفاق آرا برای دوره ای یکساله در سمت خود ابقا شد.
علی شفائی دومین فردی بود که گزارش عملکرد یکساله خود را به عنوان قائم مقام حزب ارائه کرد و پس از رای گیری از میان نامزدهای شورای مرکزی، افشین فرهانچی به عنوان قائم مقام جدید حاما انتخاب شد. در ادامه با رای اعضای شورای مرکزی زهره رحیمی به عنوان دبیر جدید شورای مرکزی و محمد هادی جامعی به عنوان سخنگو حزب اراده ملت برگزیده شدند.
همچنین در این جلسه محمد مسیبی به عنوان نماینده شورای مرکزی در شاخه جوانان و علی مهری به عنوان نماینده حزب در امور انتشار هفته نامه اراده ملت انتخاب شدند.
در این جلسه گزارش یکساله روند اجرایی «هفته نامه اراده ملت» ارگان خبری حاما (انتشار 10 شماره)،گزارش کمیته مالی و پشتیبانی و همچنین روابط عمومی حاما ارائه و به تصویب اکثریت اعضا رسید.
به گزارش ایرنا، حزب اراده ملت از زمان تاسیس خود در سال 1379 تاکنون 9 کنگره برگزار کرده است. در شورای مرکزی این تشکل سیاسی 21 نفر عضویت دارند و ریاست شورا برعهده احمد حکیمی پور است. همچنین حکیمی پور 9 دوره دبیر کلی این حزب را برعهده داشته است.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
     
  فاطمه قدم  
  درود بر شما

 


پاسخ سردبیر:

 
 
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری