خضری: هیچکس حق مصادره حضور حماسی مردم در 22 بهمن را ندارد
نسخه چاپی

دومین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت استان قزوین تشکیل شد.

به گزارش حامانیوز از قزوین دومین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اراده ملت استان قزوین روز شنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۷ با حضور اعضاء در دفتر حزب تشکیل شد.

در این جلسه ابتداء سیدجمال خضری دبیر استان ضمن عرض تسلیت حادثه تروریستی اخیر را محکوم نمود.

در ادامه خضری از حضور گرم و پرشور مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن تجلیل به عمل آورد و از مسئولین خواست با تمام قوا در خدمت مردم باشند.

بازرس حامای کشور گفت حضور گسترده مردم لزوما" به منزله تأیید عملکرد گذشته مسئولین نبوده ولی می توان گفت نشان دهنده امید به آینده ای روشن است.

دبیر حامای استان قزوین گفت: کسی یا جناحی حق مصادره حماسه حضور مردم را به نفع خود نداشته چرا که مردم هر آن احساس تهدید خارجی و داخلی کنند بدون در نظر گرفتن اختلافات سیاسی در صحنه حاضر می شوند.

این فعال سیاسی گفت: شاید تهدیدات خارجی نتواند خللی در عزم راسخ ملت وارد نماید ولی مطمئنا" فسادهای گسترده موجود به شدت کشور را تهدید نموده و از دستگاه‌های نظارتی انتظار می رود در برخورد با ریشه های فساد مماشات نکنند. 

وی گفت احزاب بایستی مرزبندی خود را با بیگانگان روشن نمایند چرا که متأسفانه صحبت‌ها و موضع گیریهای برخی احزاب و شخصیت‌ها دقیقا" همسو با آمریکا و اسرائیل می باشد. 

خضری گفت: جاذبه نظام بایستی از دافعه آن بیشتر باشد، چرا که تنگتر کردن دایره موافقین نظام مساوی با افزایش مخالفین نظام بوده و این به نوبه خود تهدید بزرگی به شمار می رود.

بازرس حامای کشور در ادامه گزارشی از رویدادهای مهم کشور و استان را به سمع و نظر حاضرین رساند که مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دبیر حامای استان از تعامل خوب اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قزوین با احزاب به ویژه حزب متبوعش خبر داد و ابراز امیدواری کرد با راه اندازی خانه احزاب بتوانیم گامی مثبت و سازنده برداریم.

خضری گفت: حزب اراده ملت استان قزوین آمادگی خود را برای تأمین مکان مناسب و تجهیزات لازم برای استقرار خانه احزاب اعلام می نماید. 

در ادامه دبیران شهرستانی حزب از روند امور مربوط به شهرستان خود گزارشاتی ارائه نمودند که بعضا" حاکی از عدم همکاری برخی فرمانداری‌ها است.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری