حکیمی پور:در شرایط فعلی مقاومت،وحدت ملی و رونق تولید بهترین راهکار هستند
نسخه چاپی

ما از دوره فشار عبور کرده‌ایم و وارد دوران پسافشار شده‌ایم.

احمد حکیمی‌پور در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره تحریم‌های اخیر آمریکا اظهار کرد: تحریم‌های اخیر و مضحکانه آمریکا علیه سرداران و رهبر معظم انقلاب اسلامی را باید آغاز فاز جدیدی از جنگ روانی عنوان کرد که نشان می‌دهد این کشور دچار دستپاچگی و ناکارآمدی تحریم‌های پیشین شده‌ است.

وی ادامه داد: امروز مجموعه اقتصادی کشور از شوک جنگ روانی و رسانه‌ای آمریکا خارج شده و در اینجا جهالت آمریکایی‌ها به اثبات رسیده است و مردم نیز به‌خوبی فهمیده‌اند که این کشور دیگر تیری در  ترکش ندارد؛ مسیر افزایش تنش را در پیش گرفته است.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران خاطرنشان کرد: آمریکا از یک طرف دعوت به مذاکره می‌کند و از طرف دیگر دست به تحریم رهبر معظم انقلاب و رئیس دستگاه دیپلماسی کشور می‌زند؛ لذا این رفتارها نشان می‌دهد که به‌دنبال تنش هستند نه صلح؛ بنابراین سیاست‌هایی که جمهوری اسلامی ایران در برابر آمریکا اتخاذ کرده این کشور را در موضع ضعف قرار داده و ما در این رویارویی دست برتر را نسبت به آمریکا داریم.

حکیمی‌پور گفت: ما از دوره فشار عبور کرده‌ایم و وارد دوران پسافشار شده‌ایم؛ یعنی شاهد واکنش مثبت بازار و اقتصاد ایران در مقایسه با دو ماه گذشته هستیم و اینکه دیگر بازار سرمایه و بورس نسبت به گذشته کمتر به شوک‌های خبری و رسانه‌ای واکنش منفی نشان می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: در این شرایط بهترین سیاست همان مقاومت، وحدت ملی بیش از پیش و توجه به رونق تولید است که باید مورد توجه ملت و مسئولان قرار گیرد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری