سخنگوی حاما:اولویت حزب اراده ملت حمایت از کاندیدای حزبی خود است/درباره ائتلاف در انتخابات آینده نمی توان پیش بینی کرد
نسخه چاپی

جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت برگزار می شود.

به گزارش حامانیوز محمدهادی جامعی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد:‌ جمعه این هفته جلسه شورای مرکزی سیاست‌گذاری حزب اراده ملت ایران برگزار و در این جلسه درباره مسائل انتخاباتی میان اعضا گفتگو می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین اخیراً جلسه‌ای را با برخی از اعضای حزب برگزار کردیم که اعضاء برای شرکت در انتخابات از خود تمایل نشان داده‌اند؛ لذا هدف اصلی ما این است که پس از بررسی، این افراد را به‌عنوان کاندیداهای قطعی حزب اراده ملت برای حضور در انتخابات امسال معرفی کنیم.

سخنگوی حزب اراده ملت ایران با بیان اینکه همچنان همراه با شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان هستیم، خاطرنشان کرد: اما بیشتر دغدغه حزب اراده ملت در رابطه با نیروهای خود است و نمی‌توان درباره آینده همکاری ما با شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان پیش‌بینی کرد.

جامعی افزود: ما فعلاً شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را به رسمیت نشناخته‌ایم، اما بنا بر این بود که تمامی احزاب اصلاح‌طلب در رابطه با پارلمان اصلاحات گام‌های روبه‌جلویی بردارند، اما گویا کنش‌‌های پارلمان اصلاحات به انتخابات نخواهد رسید.

عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با اشاره به ائتلاف احزاب اصلاح‌طلب گفت: البته امیدوار بودیم که این ائتلاف و اتحاد ذیل پارلمان اصلاحات اتفاق بیفتد، اما چون فعلاً سازوکار پارلمان اصلاحات هنوز مشخص نیست نمی‌توان خیلی در این رابطه با قاطعیت سخن گفت، ولی همچنان ما امیدواریم که این اتفاق رخ دهد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری