فیض:به جای شرط گذاری برای شرکت در انتخابات مجلس به دنبال رایزنی با نهادهای نظارتی باشیم/هدف نهایی حاما در انتخابات تنها کسب کرسی های مجلس نیست
نسخه چاپی

شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات شانه خالی کردن از بار مسئولیت است.

به گزارش حامانیوز پیام فیض مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی حزب اراده ملت در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات نه به صلاح است و نه منتج به نتیجه می‌شود، در حقیقت این شرط‌گذاری شانه خالی کردن از بار مسئولیت است و نتیجه‌ای جز آن ندارد که اصلاح‌طلبان بازی را سه بر صفر به رقیب ببازند؛ در یک مسابقه ورزشی هرگاه تیمی زمین بازی را ترک کند در حقیقت مغلوب می‌شود.

وی افزود: معتقدیم در شرایط موجود باید وظیفه خودمان را در راستای خدمت به مردم و کشور انجام دهیم، باب گفتگو و رایزنی با نهادهای نظارتی همیشه باز است. این گفتگو حتماً بیش از شرط‌گذاری مثمرثمر خواهد بود و به نوعی حجت را بر همگان تمام می‌کند.

عضو حزب اراده ملت ایران خاطرنشان کرد: اگر نظام انتخاباتی حزبی باشد حتی با نمایندگان دسته چندم هم می‌توانیم خدمات ارزنده‌ای به کشور و مردم ارائه کنیم؛ چراکه اگر حتی یک فرد کم‌توان هم به مجلس بفرستیم تیم کارشناسی در هر حوزه‌ای از حزب این فرد پشتیبانی می‌کند.

فیض گفت: اساساً بنده معتقد هستم در شرایط فعلی اولویت برای انتخاب مدیران باید روحیه فداکاری باشد و نه تخصص؛ زیرا تخصص و تجربه دو امر بسیار مهم در مسئولیت است، اما هر دو مقوله با مشاوره به دست خواهد آمد، اما آن چیزی که به این راحتی به دست نمی‌آید روحیه فداکاری برای این ملک و ملت است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب بابیان اینکه امروز نیازمند مدیران با روحیه شهدا در دفاع مقدس هستیم، خاطرنشان کرد: جوانان در ایام دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا کشور از آرمان خود نگذرد و این روحیه امروز فقط در وجود جوانان یافت می‌شود به‌ویژه جوانانی که در احزاب سیاسی فعالیت دارند. این کنشگران هرچند در تمام حوزه‌ها متخصص و بعضاً باتجربه هستند، اما وجه تمایز آنها در روحیه‌‎ای است که حاضر است از معیشت و تحصیل خود بگذرد، اما گامی در راستای خدمت به مردم بردارد.

عضو حزب اراده ملت ایران با اشاره به اینکه امروز در کشور اگر مدیرانی با چنین روحیه فداکارانه داشته باشیم حتماً بر مشکلات غلبه خواهیم کرد، گفت: معتقدم که کسب کرسی‌های مجلس هرگز نباید هدف نهایی در انتخابات باشد، بلکه پاسخگویی، شفافیت و خدمت به مردم به دور از هرگونه شعارزدگی هدف نهایی شرکت در انتخابات است.

فیض افزود: در همین راستا حزب اراده ملت نخستین نشست انتخاباتی خود را در راستای شناسایی کاندیدای حزبی خود به مدت دو روز در سمنان برگزار کرد که استراتژی حاما در انتخابات پیش رو در وهله نخست حمایت از کاندیدای درون‌حزبی و در وهله دوم حمایت از کاندیدایی است که از یک حزب معرفی شده‌ است.

عضو حزب اراده ملت ایران بیان کرد: در حقیقت می‌خواهیم از افرادی حمایت کنیم که برای مردم مفید و مؤثر باشند. هر حزب باید نمایندگان خود را ضمانت کند و در این صورت است که با هر نوع عملکرد می‌توان آن حزب و نماینده‌اش را بازخواست کرد. در این شیوه قبل از اینکه نهادهای نظارتی و مردم یک نماینده را رصد و پایش کنند، خود معرفی‌کننده آن نماینده، عملکرد را رصد و مورد ارزیابی قرار می‌دهد، البته باید دقت کرد که آحاد جامعه هم با رصد کاندیدای مجلس شورای اسلامی به نامزدهای حزبی رأی دهند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری