سخنگوی حزب اراده ملت: منافع ایران محقق نشود، برجام یک کاغذ بیش نیست/با توجه به مشکلات اقتصادی مردم برای انتخابات برنامه ریزی می کنیم
نسخه چاپی

ما در حال بررسی برنامه‌های افراد شایسته از درون حزب جهت شرکت در انتخابات مجلس هستیم.

به گزارش حامانیوز محمد هادی جامعی سخنگوی حزب اراده ملت ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به سیاست حزب اراده ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: سیاست انتخاباتی حاما بر دو اصل معرفی افراد شایسته، مدیر، مدبر و پاسخ‌گو و همچنین هم‌راستا بودن با سیاست‌های برابر، یکسان و بدون تبعیض هماهنگی اصلاح طلبان است. 

وی افزود: ما در حال بررسی برنامه‌های افراد شایسته از درون حزب جهت شرکت در انتخابات مجلس هستیم، چون به این اصل معتقدیم که افراد منتخب، اگر از احزاب و با برنامه مشخص باشند قطعا به مردم پاسخ گو خواهند بود.

جامعی تاکید کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی عدیده برای عموم ملت، نیاز به نمایندگان متخصص، دلسوز و شجاع داریم که حاما با همه توان و امکانات خود جهت برآورده شدن این موضوع مهم، تمام تلاش خود را انجام می‌دهد، بنابراین جهت رسیدن به اصل برابری و پاسخ گویی، نیاز به انتخاباتی داریم که همه مردم با همه سلیقه‌ها بتوانند در آن حضور داشنه باشند و از تمامی ارگانهای مسئول و تصمیم گیر انتظار می‌رود بستر لازم جهت این امر مهم را فراهم سازند.

سخنگوی حزب اراده ملت ایران درباره ادعای آمریکا مربوط به جنگ کوتاه مدت، گفت: جنگ هیچوقت پایان رایزنی های مذاکره نیست. همیشه راه برای مذاکره و حل و فصل همه چیز بصورت قاعده برد ـ برد برای طرفین وجود دارد.

وی افزود: آرایش جنگی آمریکا و آرایش دفاعی ایران، نباید بن بست مذاکرات باشد. نه ما مایل به جنگ هستیم و نه طرف آمریکایی، چون زمان شروع جنگ معلوم است ولی پایان آن مشخص نیست.

سخنگوی حزب اراده ملت ایران گفت: شروع درگیری ناخواسته می‌تواند به جنگی تمام عیار تبدیل شود ، که تمام منطقه را فرا می‌گیرد و مسلما کوتاه مدت نخواهد بود؛ جهت حفظ برجام، خواسته های مالی و اقتصادی ایران باید فراهم گردد و طرفین از منافع ان بهره مند گردند در غیر اینصورت، این معاهده بین المللی، چیزی جز کاغذهای بدون ضمانت اجرایی بیش نیست.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری