دیدار جمعی از اعضای حزب اراده ملت دفتر مرودشت با بخشدار مرکزی/زارع:خدمت رسانی به روستاهای محروم در اولویت بخشدار جدید قرار گیرد
نسخه چاپی

دبیر ، اعضای شورای اجرائی و بازرس حامای مرودشت با بخشدار مرودشت دیدار کردند.

به گزارش حامانیوز دبیر ، اعضای شورای اجرائی و بازرس حزب اراده ملت ایران شعبه شهرستان مرودشت با حضور در دفتر عبدالمطلب قاسمی بخشدار مرکزی انتخاب ایشان را تبریک گفتند.   

در ابتدای این دیدار اسفندیار دهقان ناصرآبادی دبیر حامای مرودشت در سخنانی ضمن عرض تبریک به مناسبت انتخاب بخشدار مرکزی شهرستان بر حمایت کامل اعضای حزب اراده ملت از بخشدار مرکزی مرودشت تاکید نمود و گفت : با توجه به حواشی که پیرامون بخشداری مرکزی در دوره قبل ایجاد شده است و از طرف دیگر مشکلات فراوان روستاهای بخش این انتظار وجود داشت که شخصیت توانمند و با سابقه ای سکان هدایت بخشداری را به دست بگیرد که بتواند بحران های ایجاد شده از جمله مشکلات کم آبی را به شکل اصولی مدیریت نماید و خوشحالیم که این اتفاق افتاده است. 

حاج امان اله رحیمی رئیس شورای اجرائی حامای مرودشت نیز در سخنانی بر لزوم خدمت به مردم به عنوان اصلی ترین وظیفه بخشدار تاکید کرد و برای عبدالمطلب قاسمی آرزوی توفیق نمود.   

 عبدالقادر ستوده رئیس سابق شورای بخش مرکزی نیز در سخنانی پیرامون محرومیت های روستاهای بخش مرکزی  مطالبی را بیان نمود. 

حاج حسین زارع عضو شورای اجرائی حاما نیز در سخنان کوتاهی ضمن تبریک به بخشدار مرکزی بر لزوم خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم بخش مرکزی مرودشت در زمینه های مختلف تاکید نمود.  

 عبدالمطلب قاسمی بخشدار مرکزی مرودشت نیز در سخنان خود از حمایت اعضای حزب اراده ملت ایران تشکر نمود و افزود : اولویت کاری بخشداری راه اندازی سمن ها در روستاها با هدف فرهنگ سازی در زمینهای مختلف از جمله معرفی پتانسیل های موجود با رویکرد جلوگیری از مهاجرت روستائیان می باشد. 

 لازم به ذکر است سایر اعضای حزب اراده ملت ایران حاضر در جلسه نیز در سخنان خود با ابراز خرسندی از انتخاب بخشدار جدید بخش مرکزی نکاتی را پیرامون مشکلات روستائیان بخش مرکزی مرودشت بیان نمودند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری