خلفی خبر داد:با دستور معاون دادستان تهران علی ذکریایی مجری همایش حجاب تحت تعقیب قضایی قرار گرفت
نسخه چاپی

معاون اول دادستان تهران دستور تعقیب قضایی علی ذکریایی را صادر کرد.

به گزارش حامانیوز با دستور رضا نجفی معاون اول دادستان تهران به دادسرای جرائم اخلاقی مبنی بر بررسی اتهامات وارده به مجری همایش حجاب در تهران که بخشی از جامعه زنان کشور را حیوان خطاب کرده بود، علی ذکریایی (مجری مذکور) تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
این دستور در پی دیدار مجید خلفی نماینده درخواست کنندگان مجازات علی ذکریایی با رضا نجفی معاون اول دادستان تهران در روز چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه در محل دادسرای عمومی و انقلاب تهران صورت گرفت.
مجید خلفی در این دیدار ضمن برخواندن مصادیق مجرمانه صورت گرفته در اظهارات علی ذکریایی و توهین و اهانت صریح به بخشی از جامعه زنان که موجب زوال حقوق اجتماعی ایشان شده عنوان نمود انتظار داریم دادسرا به دادخواهی مطالبه گران مجازات علی ذکریایی از مسیر قانونی مطرح شده پاسخ مثبت دهد.
رضا نجفی معاون اول دادستان تهران نیز با ذکر این موضوع که توهین و اهانت از مصادیق مجرمانه قابل گذشت بوده و درصورت تقدیم شکوائیه از طرف فرد یا گروهی دادسرا صلاحیت ورود پیدا میکند بیان نمود: البته در مصداق جاری (علی ذکریایی) به لحاظ اینکه توهین و اهانت به بخشی از جامعه (زنان) صورت گرفته، اتهام مذکور به این مجری قابل بررسی می باشد.
وی به دادسرای جرائم اخلاقی دستور داد ضمن بررسی مستندات ارائه شده از جمله فیلم اظهارات ذکریایی به موضوع مطروحه ورود و گزارشی به دادستان ارائه دهند.
شایان ذکر است علی ذکریایی مجری همایش حجاب در تهران با اظهاراتی عجیب همراه با توهین و اهانت بخشی از جامعه زنان کشور را حیوان خطاب کرده بود که به تبع آن جمعی از کنشگران سیاسی کشور در نامه ای به دادستان تهران خواستار اعلام جرم علیه وی شده بودند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری