برگزاری انتخابات شاخه جوانان حزب اراده ملت شعبه قزوین/خضری:خبرنگاران دفاع از حقوق ملت را سرلوحه کار خود قرار دهند
نسخه چاپی

شاخه جوانان حزب اراده ملت استان قزوین راه اندازی شد

اولین مجمع عمومی شاخه جوانان حزب اراده ملت ایران شعبه استان قزوین با حضور اعضاء جوان و دبیران استانی و شهرستانی، قائم مقام، رؤسای کمیته ها و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش حامانیوز در این جلسه ابتدا سید جمال خضری بازرس حزب و دبیر استان قزوین ضمن خوش آمد گویی، روز خبرنگار را تبریک و  از اصحاب رسانه و صاحبان قلم خواست با شهامت و صداقت رویدادهای مهم رو همانطور که هست به مردم منتقل کنند.
وی گفت خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان بوده و دفاع از حقوق ملت را باید سر لوحه کار خود قرار دهند. 

بازرس حزب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز سینما از دولت خواست به داد هنرمندان سالخورده که تحت پوشش هیچ بیمه و نهاد حمایتی نیستند برسد.

دبیر حزب در استان قزوین به رویدادهای اخیر در شهرداری قزوین اشاره و استعفای شهردار سابق را نتیجه فقدان توازن قدرت درکشور بیان و اظهار داشت اصلاح طلبان باید قبل اندیشیدن به پیروزی در انتخابات به دستیابی به اهرم قدرت بیشتر بيانديشند. 
وی انتخاب سرپرست فعلی شهرداری را در شأن کهن شهر قزوین ندانست و گفت طبیعی است که مردم در وقت مناسب پاسخ شدیدی به بی اعتنایی برخی اعضاء شورای شهر به افکار عمومی خواهند داد. 

 آقای غلامرضا شهسواری دبیر شهرستان قزوین دیگر سخنران این جلسه بود که با اشاره به مشکلات کشور تنها راه رهایی را حکومت قانون دانست و خرد جمعی و حکمرانی حزبی را بهترین راهکار برشمرد.

آخرین دستور این نشست برگزاری انتخابات برای تشکیل شورای مرکزی شاخه جوانان بود که پس از اعلام کاندیداتوری تعدادی از اعضاء و رأی گیری کتبی به ترتیب رامین امین زاده، محمد نموداری، سمیه قلی بیگی، حمید زرآبادی و سمیرا فکوری به عنوان اعضاء اصلی و هادی محمد ولی به عنوان عضو علی البدل شورای مرکزی شاخه جوانان استان انتخاب گردند.

در ادامه اعضاء شورای مرکزی شاخه جوانان استان به اتفاق آراء خانم سمیه قلی بیگی را به عنوان رئیس و آقای محمد نموداری را به عنوان نایب رئیس شاخه انتخاب نمودند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری