اسماعیل مختاری رئیس ستاد انتخابات حزب اراده ملت شد/حاما وارد فار انتخاباتی می شود
نسخه چاپی

جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت روز جمعه عصر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حزب اراده ملت، «احمد حکیمی پور» دبیرکل حاما در ابتدای این جلسه گفت: متاسفانه بعد از حملات نیروهای یمنی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی و مانور رسانه های معاند که بدون سند و مدرک مدعی شده اند این حملات از ایران صورت گرفته کشور تا آستانه درگیری جنگ رفته و فضا به شدت تند شده بود. البته معتقد هستم درگیری نظامی منتفی است اما جمهوری اسلامی آمادگی لازم را برای متجاوزان و جنگ طلبان دارد.

وی افزود: امیدواریم کماکان دیپلماسی فعال ایران حقوق و منافع ملت ایران را در مجامع بین الملل حفظ کرده و همچنان به صلح و ثبات منطقه منجر شود.

حکیمی پور افزود: از فرصت حضور ظریف و رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل برای بیان منافع ملی و صلح جهانی باید استفاده شود. دیپلماسی جمهوری اسلامی همچنان باید کاملا شفاف و مردم کاملا در جزئیات این کنشگری بین المللی قرار گیرند. نباید طوری برخورد شود که گویا مردم نامحرم هستند. شفافیت دیپلماسی با مردم به وحدت ملی کمک می کند.  

وی اظهار داشت: با توجه به رویدادهای اخیر داخلی، منطقه ای و بین المللی دفترسیاسی حزب بیانیه تحلیلی آماده کرده است که به اطلاع عموم خواهد رسید.

در ادامه جلسه جزییات و نتیجه "مجمع موثرین" حاما (پلنوم) مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در طی سومین "مجمع موثرین" بر اساس رای اعضای ارشد حاما تصمیم بر آن شد که حزب اراده ملت در قالب سازوکار جبهه اصلاح طلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی نقش آفرینی کند.

دستور بعدی جلسه تعیین رییس ستاد انتخابات بود که با اکثریت آرا  اسماعیل مختاری که پیش از این ریاست دفتر سیاسی را به عهده داشتند با حفظ سمت به عنوان رییس ستاد انتخابات حزب اراده ملت انتخاب شد.  پس از پایان این جلسه حزب وارد فاز ستادی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی می شود.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری