فیض: هیچ اتفاقی در منطقه بدون دخالت و نظر محور مقاوت انجام نمی‌شود
نسخه چاپی

محور مقاوت به قدرتی تعیین‌کننده در منطقه غرب آسیا تبدیل شده است.

پیام فیض مدیر روابط عمومی حزب اراده ملت(حاما) در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد سخنان سیدحسن نصراللّه و حضور مقتدی صدر در ایران گفت: امروز محور مقاوت مانند یک چندضلعی به قدرتی تعیین‌کننده در منطقه غرب آسیا تبدیل شده است که تمام کنش‌گری‌های سیاسی و نظامی منطقه را رقم می‌زند. هیچ اتفاقی در منطقه خاورمیانه بدون دخالت و نظر محور مقاوت رخ نمی‌دهد.

فیض تصریح کرد: رژیم صهونیستی در تلاش است این توازن قدرت در منطقه را پس از پیروزی‌های مقاومت بر سیاست‌های خصمانه ایالات متحده آمریکا تحت شعاع قرار دهند و با تجاوز به خاک لبنان، در پی ناآرام کردن منطقه هستند. حزب‌اللّه در پاسخ به این تجاوزها با انهدام دو پهپاد رژیم صهونیستی و همچنین حمله به جولان (محل سخنرانی نتانیاهو)، بار دیگر این سخن مقام معظم رهبری را که دوران بزن و در رو تمام شده است، به دولت غاصب اسرائیل یادآوری کرد.

مدیر روابط عمومی حزب اراده ملت(حاما) خاطرنشان کرد: این اتفاقات نشان از آن دارد که رژیم صهونیستی بیش از گذشته در منطقه دچار انزوای سیاسی شده و این انزوا تا حدی است که دولت آمریکا هم به پیشنهادهای نتانیاهو درباره فشار به ایران پاسخ‌های منفعلانه می‌دهد.

او در پایان تاکید کرد: حضور مقتدی صدر در ایران در آستانه راهپیمایی بزرگ اربعین که هرساله نمادی از انسجام و وحدت شیعیان و محور مقاومت در منطقه است و پس از برخی اظهاراتش که بعد از انتخابات پارلمان عراق مطرح شد، نشان از آن دارد که هیچ اختلاف نظری در موضوع رهبری جمهوری اسلامی در جریان مقاومت وجود ندارد. صدر با حضورش این پیام را داد که ایران همچنان محور مقاومتی است که تمام کنش‌گری‌ها در منطقه خاورمیانه بدون حضور آن امکانپذیر نیست. سیدحسن نصراللّه نیز در سخنان خود همچنان بر بیعت با رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری