روابط عمومی حاما:حکیمی پور به علت محکومیت های مالی رد صلاحیت شده است/شگفت زده شدیم
نسخه چاپی

فیض گفت: حکیمی‌پور به علت آنچه جرایم مالی اختلاس و ارتشا خوانده شده است رد صلاحیت شد.

به گزارش حامانیوز به نقل از ایلنا در پی این موضوع پیام فیض مسئول روابط عمومی و اطلاع‌رسانی حزب اراده ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره احراز نشدن صلاحیت حکیمی‌پور گفت: در اولین روز از اعلام بررسی صلاحیت‌ها با توجه به اینکه فرمانداری‌ها اعلام کرده بودند فقط به افرادی که رد صلاحیت شده‌اند پیامک و یا نامه ارسال شده است، تصور کردیم آقای حکیمی‌پور با توجه به دریافت نکردن هر نوع پیامی از سوی مراجع ذی‌ربط، تایید شده‌اند، اما متاسفانه در روز پنج‌شنبه ۲۸ آذرماه خبر آمد که ایشان با توجه به ماده ۳۰ بند ۱۱ که محکومیت جرایم مالی اختلاس و ارتشا است، رد صلاحیت شده‌ است.

مسئول روابط عمومی حزب حاما افزود: این در حالی است که پیش از ثبت‌نام بارها از مراجع چهارگانه قانونی استعلام گرفته شده بود و حتی آخرین بار هم که انتخابات خانه احزاب بود استعلام آقای حکیمی‌پور بدون هیچگونه محکومیتی پاسخ داده شد.

وی با بیان اینکه اعلام این بند برای رد صلاحیت ایشان برای ما بهت‌آور بود، گفت: آقای حکیمی‌پور در هیچ دادگاه و مرجع قضایی هیچ نوع محکومیتی ندارد. مراتب اعتراض خود را به این تصمیم که فکر می‌کنیم با دادن اطلاعات غلط بوده روز شنبه به مراجع قانونی همراه با استناد به مدارک لازم اعلام می‌کنیم.

مسئول روابط عمومی حزب حاما تصریح کرد: حزب اراده ملت تلاش می‌کند بستر و زمینه مشارکت حداکثری مردم برای انتخابات را فراهم کند و با نمایندگانی از جنس مردم و پاسخگو در مجلس شورای اسلامی در راستای تامین مطالبات آحاد ملت قدم بردارد.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری