برای موفقیت اصلاح طلبان مایه گذاشتیم
نسخه چاپی

لیبرال دموکرات نیستیم/ در جریان اصلاحات استقلال خود را حفظ می کنیم

دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه ما حزب اصلاح طلب میانه رو هستیم گفت: برای موفقیت اصلاح طلبان مایه گذاشتیم و از خودگذشتگی کردیم چرا که حزب ما اولویتش پیشرفت کشور است.
 
به گزارش حامانیوز احمد حکیمی پور عصر پنجشنبه در دومین مجمع عمومی شاخه جوانان حزب اراده ملت افزود: حزب خود را در مجموعه اصلاحات تعریف می کنیم اما استقلال خود را داریم و رفتار کورکورانه نداریم در عین اینکه استقلال تشکیلاتی خود را داریم اما در جهت فرآیند کلی وحدت و پیروزی اصلاحات حداکثر تلاش خود را می کنیم و کردیم.

وی در ادامه گفت: بنیان تشکیلات ما روی جوانان است و از بدو تشکیل توانسته ایم با تکیه بر جوانان، تشکیلات خود را سر پا نگه داریم.

دبیرکل حزب اراده ملت تصریح کرد: ما هیچگاه از سقف قدرت آویزان نبوده ایم چراکه با فلسفه شکل گیری حزب ما سازگاری ندارد و برای ماه اخلاق و صداقت مهم است.
حکیمی پور گفت: رویش و پویایی حزب اراده ملت متکی بر جوانان است و نگاه ما به جوانان هیچگاه ابزاری نبوده ، نوچه پروری نبوده و نیست. نگاه ما نخبه پروری است و هیچگاه در پی این نبوده ایم که برای خودمان نیرو جمع کنیم.
دبیرکل حزب اراده ملت افزود: در مجمع عمومی حزب اراده ملت که قرار است نیمه شهریورماه برگزار شود از اسناد حزب رونمایی می شود و جوانان باید آمادگی گرفتن سکان حزب را داشته باشند.
وی با بیان اینکه حزب اراده ملت یک حزب میانه روی اصلاح طلب است گفت: ما حزب لیبرال دمکرات نیستیم و نگاهمان به حل طبقات پایین جامعه و قشر کارگر و کارمند است.
حکیمی پور با اشاره به فداکاری تشکل متبوعش در جریان انتخابات شوراها و مجلس شورای اسلامی نیز گفت: هنگامیکه در انتخابات شوراها کاندیداهای حزب اراده ملت در لیست اصلاح طلبان قرار نگرفتند، به نفع لیست انصراف دادند.
وی اضافه کرد: در انتخابات مجلس هم آقای کرمی که کاندیدای حزب اراده ملت در لیست تهران بود بنا به هر دلیلی که روی آن حرف داریم، در لیست نهایی قرار نگرفت اما بلافاصله اطلاعیه دادیم و از این لیست حمایت کردیم.

 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری