حکیمی پور:به لطف شوراها تهرانی ها اکنون به جای شهرنشین، شهروند شده اند
نسخه چاپی

حکیمی پور معتقد است به لطف شوراها تهرانی ها اکنون به جای شهرنشین، شهروند شده اند.

احمد حکیمی پور، عضو کنونی شورای شهر تهران و نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران عصر امروز در دیدار از مجتمع ورزشی آوای رزم با اعضای تیم ملی کاراته ناشنوایان کشور دیدار کرد.

در این دیدار، احمد صافی قهرمان اسبق کاراته و سرمربی تیم ملی کاراته کره جنوبی ضمن خوشامدگویی به حکیمی پور گفت:شرکت در انتخابات برای برگزیدن افراد سالم و صالح کشور امری ضروری است که می تواند ادامه راه کسانی باشد که در دوران جنگ تحمیلی برای حفظ وطن کوشیدند و جوانانی که در سالهای اخیر در مسیر جهاد علمی به خط مقدم رفتند.امنیت کشور با شرکت در انتخابات و انتخاب افراد اصلح حفظ خواهد شد. بنابراین لازم است برای حفظ منافع کشور پشتیبان هم باشیم.

وی به نمایندگی از خانواده بزرگ کاراته ضمن حمایت از احمد حکیمی پور به عنوان فردی سالم و صالح از همه ورزشکاران و خانواده های آنها خواست با انتخاب ایشان به عنوان نامزد خود در پنجمین انتخباات شورای شهرتهران، وی را در مسیر مبارزه با فساد در شهرداری تهران، همراهی کنند.

در ادامه این برنامه، حکیمی پور گفت: ورزشکاران نمونه ای از جامعه پر افتخار ایران اند. حکیمی پور از صافی به عنوان قهرمانی یاد کرد که افتخارات زیادی در گذشته داشته و امروز نیز دل در گرو افتخار ایران دارد.

وی گفت: امروزه هیج کاری بهتر از تربیت نیروی انسانی سالم نیست و من به نوبه خود از افرادی مانند آقای صافی تشکر می کنم. من روزهای شلوغ و پر مشغله ای دارم اما حضور در جمع شما خستگی را از تن من به در کرد و مرا برای روزهای پیش رو آماده تر کرد.

حکیمی پور ادامه داد: سرنوشت تهران در 4 سال آینده به انتخاب ما در روز جمعه بستگی دارد و تنها می می توانیم با انتخاب افراد اصلح، تهران را به شهر بهتری برای همه بدل کنیم. من از همه می خواهم در انتخابات حضور پرشور داشته باشند و البته انتخابات هر نتیجه ای داشته باشد برای همه ما قابل پذیرش خواهد بود.

وی افزود: در دوره اول شورای شهر تهران مطالبات مردم عمدتاً جنبه شخصی داشت اما اکنون مطالبات جنبه نظارتی پیدا کرده و این یعنی تهرانی ها از افراد شهرنشین به شهروند تبدیل شده اند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری