حکیمی پور: مردم به لیستی رأی بدهند که در مقابل مفسدان بایستد
نسخه چاپی

حکیمی پور از مردم تهران خواست به لیستی رأی دهند که در مقابل مفسدان بایستد.

احمد حکیمی پور عصر امروز در با حضور در باشگاه فرهنگی ورزشی پیام، برای دیدار با مردم منطقه 7 تهران حضور پیدا کرد. حکیمی پور گفت: هنر شورای چهارم شهر تهران این بود که مردم را نسبت به فلسفه وجودی شوراها و اهمیت آنها آگاه کرد.

در این دوره اتفاقات ناگواری مانند انفجار در تونل مترو در منطقه شهران، فروریختن ساختمان پلاسکو حادثه املاک نجومی رخ داد و موجب شد مردم و افکار عمومی نسبت به رخدادهای شهر تهران حساس تر شوند. من فکر می کنم این آگاهی را تا اندازه زیادی باید به عملکرد نمایندگان شما در شورای شهر چهارم نسبت داد.

وی ادامه داد: این در حالی است که از شورای شهر سوم صدایی بیرون نمی آمد و مردم در جریان موضوعات قرار نمی گرفتند. همه اینها در حالی است که در این مدت شهر همیشه پر از اخبار ناگوار بود.

حکیمی پور ادامه داد: هر چند که تعداد اصلاح طلبان شورای شهر کم بود و آنها در اقلیت بودند، همین گروه اقلیت تلاش کردند تا پیگیر مطالبات مردم باشند. شوراها موجب شدند تا نظارت اجتماعی در شهر شکل بگیرد و بر خلاف دوره اول، در دوره چهارم مردم از شهرنشینی به شهروندی تغییر موقعیت دهند و مطالبات اجتماعی را بر مطالبات شخصی و فردی ارجح بدانند.

حکیمی پور گفت: اکنون لیست های متعددی در اختیار مردم قرار گرفته است اما همه باید دقت داشته باشند تا افرادی را به عنوان نمایندگان خود در شورای شهر انتخاب کنند که سالم و صالح باشند و در مقابل جریان های فاسد بایستند.

او ادامه داد: ما در لیست امید اصلاحات پیگیر مطالبات به جا مانده از دوره چهارم شورای شهر خواهیم بود و به ویژه در زمینه بودجه های شهرداری و اموال آن تمرکز خواهیم کرد. ما از مردم خواهش می کنیم توجه جدی تری به انتخابات شوراها داشته باشند تا همه بتوانیم با هم شهر تهران را به جایی بهتر برای زندگی بدل کنیم.

در ادامه این برنامه، اسماعیل دوستی، عضو کنونی شورای شهر و نامزد انتخابات شورای شهر تهران گفت: تهران اکنون با مشکلات بسیاری، از آلودگی هوا گرفته تا ترافیک و فقر دست و پنجه نرم می کند و نیازمند وجود افرادی در شورا هستیم که کارآمدی آنها ثابت شده باشد. امروز لیست های متعددی بیرون آمده اند اما ما امیدواریم مردم فهیم تهران افراد کارآمد و صاحب نظر را به شورای شهر تهران بفرستند.


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری