حکیمی پور: اگر تحریمی ها نبودند شورای چهارم هم در اختیار اصلاح طلبان بود
نسخه چاپی

حکیمی پور در حسینیه قمربنی هاشم در منطقه 17 تهران سخنرانی کرد.

احمد حكيمي پور با حضور در حسينيه قمربني هاشم در جمع ساكنان منطقه ١٧ تهران گفت:«من در جايي كه به نام قمربني هاشم مزين شده فعاليت تبليغاتي نمي كنم. من در اين مكتب و مسير همواره آموخته ام.  اصرار داشتم امشب در اين مكان مقدس حضور داشته باشم تا از بابت الحوايج مدد بخواهم شهر روز جمعه به افرادي سپرده شود كه پاسخگو، أمين و درست كار باشند.»

عضو فعلي شوراي شهر گفت:«ما مي خواهيم عدالت در شهر برقرار شود، با فساد مبارزه كنيم. اين همه پول در تهران براي اماكن مختلف هزينه مي شود اما حسينيه ها اين مكان هاي مقدس بي نصيب مي مانند.»

به گفته وي شوراي شهر بايد پاسخگو و پاكدست باشد، عملكرد شفاف داشته باشد و بتواند مطالبات مردم را پاسخ دهد. وي از مردم خواست نسبت به سوابق كانديدا حساس باشند و با دقت نظر نمايندگان شوراي شهر را انتخاب كنند.

حكيمي پور اقايون سرخو و تندگويان را افرادي پاكدست خواند و از مردم خواست آنان را حمايت كنند. وی انتخابات را سرمايه حكومت و نظام خواند و ضمن  تشريح  اهداف خود براي مبارزه با فساد با شعار " نه به فساد " به انتخابات رياست جمهوري اشاره كرد و حمايت قاطع خود را از حسن روحاني اعلام داشت.

حکیمی پور گفت:«پول های کلانی هر سال در این شهر خرج می شود ولی به حسینیه هایی مانند اینجا که با عشق مردم ساخته می شود توجهی نمی شود. من آمده ام تا با فساد مبارزه کنم و بتوانم در مقابل خدا و مردم پاسخگو باشم، عدالت را در شهر ایجاد کنم. من در شورای چهارم هم همین رویکرد را داشتم و پرسش هایی را مطرح کردم. پرسیدم چرا شهر آفتاب را به جای ۴۶۰ میلیارد تومان با ۱۲۰۰ میلیارد تومان اداره کردید و می خواهید صدایی هم از کسی بیرون نیاید؟»

وی افزود:«در شورای چهارم عده زیادی از مردم در انتخابات شرکت نکردند و عده زیادی هم رای سفید دادند. اگر تنها ۵ درصد از این افراد در انتخابات شرکت می کردند عده بیشتری از اصلاح طلبان وارد شورا می شدند و ما می توانستیم پاسخ های مان به پرسش ها را بهتر بدانیم. پرسش هایی مانند اینکه چرا حادثه پلاسکو رخ داد؟ چرا و چگونه املاک شهرداری به نورچشمی ها واگذار می شود؟ مگر پسر شهید تندگویان چه کرده که او را راه نمی دهند جز اینکه با فساد مبارزه کرده است؟»


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری