اولین مجمع عمومی حاما شاخه استان فارس به میزبانی شعبه مروشت برگزار شد
نسخه چاپی

معرفی اعضای هیأت اجرایی جدید حزب در استان فارس

اولین مجمع عمومی حاما شاخه استان فارس به میزبانی شعبه مروشت برگزار شد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات حضرت ولیعصر (عج) تالار فرهنگیان مرودشت برگزار شد پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران اسفندیار دهقان ناصرآبادی دبیر حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت درسخنانی ضمن عرض 
خیر مقدم به حضار حاضر در جلسه بر اهمیت انجام یک کار سیاسی و حزبی قانونمند جهت بستر سازی فرهنگ تحزب در جامعه تاکید نمود.

خانم رباب ابراهیمیان دبیر کمیته بانوان حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت نیز سخنران دیگر مراسم بود که ضمن تاکید بر اهمیت انجام کار تشکیلاتی منسجم در عرصه های سیاسی گزارشی از اقدامات کمیته بانوان حاما شعبه مرودشت بیان نمود و گفت : در مرداد ماه جاری شاهد برگزاری اولین مجمع عمومی شاخه بانوان حزب در شهرستان مرودشت خواهیم بود.

پخش سرود رسمی حزب اراده ملت ایران نیز میان برنامه بعدی بود.

حاج امان اله رحیمی عضو شورای اجرایی حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت و رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در این شهرستان نیز سخنران بعدی بود که پیرامون بحث روانشناسی فعالیت سیاسی و تحزب در جامعه نکاتی را بیان نمود و افزود: افرادی که قصد انجام کار تشکیلاتی و حزبی دارند باید دارای روحیه ایثار و فداکاری مادی و معنوی باشند و نباید از کار حزبی توقعات نتایج زودبازده داشته باشند زیرا این امور نیازمند حوصله و تحمل ناملایمات زیادی میباشد.

پخش کلیپ تصویری فعالیت های حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت نیز که توسط آقای میلاد چراغی عضو شورای اجرایی حامای مرودشت تولید شده بود نیز میان برنامه بعدی جلسه بود.

سخنران بعدی مراسم حجت الاسلام و المسلمین صادقی ازروحانیون اصلاح طلب شیراز بود که در سخنان خود به شرایط ایجاد شده در فضای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: برخی کاندیداها برای تخریب دولت جناب آقای دکتر روحانی از هر ترفندی استفاده کردند و احساسات مردم را هدف گرفتند ولی مردم ما با دیدی فراتر از مسائلی که مطرح می شد با رای قاطع خود مجددا آقای دکتر روحانی را انتخاب نمودند ، لذا لازم است دولتجدید تمام تلاش خودش را در راستای افزایش رفاه و آسایش مردم بکار گیرد.

سخنران بعدی مراسم احمد تنوری دبیر حزب اراده ملت ایران شاخه استان فارس و منخب مردم شیراز در شورای شهر دوره پنجم بود که در سخنانی بر اهمیت انجام فرایندهای قانونی احزاب بر اساس قانون جدید فعالیت احزاب اشاره نمود.

سید عبدالرزاق موسوی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان ایران نیز در سخنانی برگزاری اولین مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران شاخه فارس را به اعضای این حزب تبریک گفت.

آخرین سخنران مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران شاخه فارس نیز مهندس مسعود رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بود که با تاکید بر لزوم انجام کار حزبی در جامعه گفت:کسانی که فعالیت حزبی و سیاسی قانونی ندارند نمی توانند توقع داشته باشند که مردم به آنها اعتماد کنند و آنها را وارد عرصه قدرت نمایند زیرا نها با کار حزبی و تشکیلاتی منسجم و با برنامه است که میتوان نظر مردم را در اننخابات جلب نمود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی برگزاری مجمع عمومی حزب اراده ملت ایران شاخه فارس را به اعضای این حزب تبریک گفت.

در پایان این جلسه اعضای شورای جدید اجرایی حزب اراده ملت ایران شاخه استان فارس که شامل نمایندگان شعب حزب در شهرستانهای فارس بودند با حضور در جایگاه معرفی شدند.

همچنین ضیافت ناهار به میزبانی حزب اراده ملت ایران شعبه مرودشت نیز آخرین برنامه کنگره استانی حامای فارس بود.

 

 

 

 

 

 

 


 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری