نخستین کنگره حزب اراده ملت شاخه استان البرز برگزار شد
نسخه چاپی

با حضور دبیر کل، شهردار و اعضای شورای شهر کرج و دکتر محسن رهامی

کنگره حزب اراده ملت شاخه البرز بعد از ظهر پنج شنبه با حضور دکتر احمد حکیمی پور دبیر کل این حزب و دکتر محسن رهامی برگزار شد. 

نخستین کنگره حزب اراده ملت شاخه استان البرز بعد از ظهر پنج شنبه در تالار لوتوس کرج برگزار شد. 

احمد حکیمی پور دبیر کل حزب حاما، محسن رهامی رئیس بنیاد صلح برای همه و محمد حسین خلیلی اردکانی عضو شورای شهر کرج و رئیس حزب اتحاد ملت استان البرز از سخنرانان اصلی این مراسم بودند.
در این مراسم که از ساعت 2 بعد از ظهر در محل تالار لوتوس شهر کرج برگزار شد ابتدا احد رسولی عضور حزب اراده ملت و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر کرج به سخنرانی پرداخت و در ادامه سخنران اصلی این مراسم ایراد سخن کردند.
شهردار کرج و نمایندگان سایر احزاب نیز از میهمانان این مراسم بودند.
محمد مسیبی , دبیر حزب اراده ملت استان البرز با اشاره به روند شکل گیری و موقعیت فعلی حزب در استان البرز گفت : در سال ۱۳۹۲ و بعد از تصمیم دبیرکل حزب مبنی بر راه اندازی شعب استانی , فعالیت های این مجموعه در استان البرز آغاز شد . مجموعه حزب پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی با ورود به عرصه انتخابات شوراها و تهیه و تدوین برنامه های راهبردی حزب در خصوص موانع و راهکارهای برون رفت از مشکلات شهری به همت کمیته مدیریت شهری حزب به مسئولیت دکتر رسولی نسبت به معرفی کاندیدای خود در انتخابات شورای شهر اقدام کرد . با شکل گیری لیست امید ,  دبیر حزب اراده ملت شهرستان کرج جناب دکتر احد رسولی وارد این لیست شد و با اعتماد مردم به عنوان منتخب آنها وارد شورای شهر کرج گردید. پس از این موفقیت , مجموعه حزب با در برنامه بعدی پس از دریافت مجوزهای لازم از استانداری با توجه به قانون جدید احزاب در سال ۹۶ , برگزاری اولین مجمع حزب در شهرستان کرج در دی ماه ۹۶ صورت پذیرفت . 
مسیبی در ادامه با اشاره به اخذ مجوز های لازم در جهت راه اندازی حوزه نظراباد این حزب گفت : جذب نیروهای نخبه جوان , پیگیری آموزش های تشکیلاتی و حزبی , راه اندازی حوزه های این حزب در فردیس , هشتگرد , چهارباغ و برگزاری نشست های آموزشی مختص مردم و نیروهای غیر حزبی از اولیت های آتی این مجموعه است . حضور در انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از اهداف مجموعه است که در نظر داریم به صورت هماهنگ با دیگر احزاب در ابتدا با نیروی حزبی و در صورت نبود با نیروی هماهنگ با جریان اصلاحات وارد این عرصه شویم . 
مسیبی در اخر با اشاره به روند تشکیلاتی تایید مجمع عمومی حزب و معرفی اعضای شورای مرکزی این مجموعه در استان البرز گفت : طبق اسناد تشکیلاتی , کمیته تشکیلات مرکزی حزب پس از تایید مجمع عمومی این حزب در استان البرز , نسبت به معرفی  اعضای منتخب استان اقدام خواهد کرد .

 


نظرات بازدیدکنندگان محترم
هیچ نظری یافت نشد
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:    
آدرس ایمیل:    
متن نظر:    
   

 

کد امنیتی:  

 

 
 
جدیدترین عناوین خبری